<!-- [site-name] -->
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

-- Paulo Coelho

tn_IMG_20150905_102348
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe

koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy

tn_CAM00303
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne

Święto Dziadka i Babci
Album: Z życia "Zerówki"

tn_skanuj0319
Album: Laureaci

Sport w szkole

Obecnie jest 16 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Informacje prawne

Polityka prywatności serwisu Zespół Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim

Wprowadzenie

Prywatność naszych użytkowników traktujemy poważnie i chcemy aby czuli się pewnie używając naszego serwisu. Polityka prywatności traktuje o informacjach personalnych (określanych dalej jako "Dane"), które mogą być przechowywane przez nas na naszej stronie. Polityka ta nie odnosi się do innych informacji, które do nas nie należą i których nie kontrolujemy. Proszę, przeczytaj nasze Warunki użytkowania serwisu.

1. Zbieranie Danych

2. Używanie Danych

Możemy używać Danych, aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się po stronie. Dołożymy wszelkich starań aby twoje Dane nie dostały się do rąk trzecich chyba że: (I) Polityka prywatności stanowi inaczej w dalszej części dokumentu; (II) otrzymamy twoją zgodę na udostępnienie Twoich danych; (III) nasz serwis wymaga interakcji z lub jest obsługiwany przez stronę trzecią (np. operatora internetowego); (IV) zostało złamane prawo i toczy się postępowanie; (V) zauważymy, że twoje postępowanie łamie warunki użytkowania serwisu i jego politykę prywatności, czy inne warunki użytkowania, a także w przypadku naruszania naszych praw własności; (VI) serwis ten zostanie wykupiony przez stronę trzecią z zastrzeżeniem, że strona trzecia będzie używała Danych przestrzegając zasad zawartych w naszej polityce prywatności. Przejście na inną stronę używając linków zamieszczonych w naszym serwisie wymaga przeczytania polityki prywatności owej strony.

4. Dzieci

Nie pozwalamy na rejestrowanie się w serwisie osobom w wieku 13 i mniej lat.

5. Modyfikacja i usunięcie własnego konta

Dajemy Ci możliwość modyfikacji swoich danych, które udostępniasz podczas rejestracji, a także usunięcia Twojego konta założonego w ramach serwisu. Modyfikacji konta możesz dokonać w ramach Twojego panelu kontrolnego. Aby usunąć swoje konto skontaktuj się z administratorem serwisu. Publikacje lub inne dane, które tudostępniasz, a które nie są przechowywane w ramach Twojego konta, takie jak artykuły, wiadomości na forum, komentarze, itp. mogą nadal pojawiać się w naszym serwisie nawet po usunięciu konta. Zobacz proszę nasze Warunki użytkowania serwisu, aby dowiedzieć się więcej.

6. Zmiany w naszej Polityce prywatności

Od czasu do czasu możemy wprowadzać pewne zmiany w naszej Polityce prywatności. W sytuacji gdy takie zmiany będą miały miejsce udostępnimy odpowiednią informację pocztą email lub na stronach naszego serwisu.

7. BRAK GWARANCJI

Chociaż ta Polityka prywatności ustala pewne zasady zarządzania Danymi i dokładamy starań, aby te zasady wypełnić, nie możemy zagwarantować, że zasady te zostaną zawsze spełnione. Mogą pojawić się czynniki poza naszą kontrolą, które spowodują udostępnienie danych. W związku z tym nie dajemy żadnych gwarancji w stosunku do zarządzania Danymi oraz ich nieujawnienia.

8. Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszej Polityki prywatności napisz proszę administratora serwisu.

Ogłoszenie naboru

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga

Oskar Dwójki

Erasmus +

Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy

Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych

e-Akademia Przyszłości w naszej szkole

Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler

tn_IMGA0214