<!-- [site-name] -->  
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

Kto nie był ni razu człowiekiem, temu człowiek nic nie pomoże.

-- Adam Mickiewicz

Aktualności


tn_IMG_20150905_095813
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Menu główne

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe


koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy


tn_CAM00327
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne


Święto Dziadka i Babci
Album: Z życia "Zerówki"

Projekty

Laureaci


tn_skanuj0303
Album: Laureaci

Sport w szkole

Online

Obecnie jest 3 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

Admin ::: 17-07-2014 ::: 641 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim w roku szkolnym 2013/2014


konkursy przedmiotowe



Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – laureatka konkursu biologicznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Kaczor),
Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Królikowska).


konkursy biologiczne



Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum, Izabela Śledzikkl. III b gimnazjum, Gabriela Kozieł kl. III b gimnazjum, Dominika Śledzik kl. III b gimnazjum – III miejsce (drużynowo) w wojewódzkim etapie XIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” (op. p. A. Kaczor),

Katarzyna Bartoś kl. III a gimnazjum – awans do etapu wojewódzkiego OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK (op. p. A. Kaczor),

Aleksandra Smaga kl. V a – III miejsce (laureat) w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Mateusz Błażejczyk kl. V a – IX miejsce (laureat) w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum– VII miejsce (laureat) w kategorii gimnazjum w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Edyta Słotwińska kl. II b gimnazjum – wyróżnienie w kategorii gimnazjum w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM (op. A. Kaczor),

Julia Mirońska kl. IV a – 21 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Zuzanna Kostka kl. IV a – 23 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Jakub Makoś kl. IV a -23 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Agata Śledzik kl. IV a – 27 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Katarzyna Wiciel kl. V a – 21 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Michał Kawecki kl. V a – 25 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Miłosz Piechota kl. V a – 27 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum – 20 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Julia Duda kl. I a gimnazjum – 26 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – 26 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”, (opiekunem wszystkich uczestników konkursu była p. A. Kaczor).



konkursy recytatorskie


Natalia Czopek kl. I a gimnazjum – udział w etapie wojewódzkim (finałowym) 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łyjak),
Patrycja Popiołek kl. III c gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – udział w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Igor Starek kl. VI a – udział w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. a. Grudka),
Anna Greguła kl. III c gimnazjum – III miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Amelia Łakota kl. III a – wyróżnienie w etapie powiatowym, I miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łukaszewicz),
Adrianna Zielonka kl. III a – wyróżnienie w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łukasiewicz),
Weronika Witczak kl. III b – III miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. E. Wawer),

Patrycja Poiołek kl. III c gimnazjum – udział w wojewódzkim etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – udział w wojewódzkim etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Izabela Śledzik kl. III b gimnazjum – udział w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. R. Kopycińska),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Natalia Czopek kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. M. Łyjak),
Maria Stępień kl. I a gimnazjum – udział w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. M. Łyjak),
Klaudia Jurak kl. III a gimnazjum – udział w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. A. Grudka),

Igor Starek kl. VI a – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. A. Grudka),
Maja Kobiałka kl. III a – udział w etapie powiatowym XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. M. Łukasiewicz),

Izabela Śledzik kl. III b gimnazjum – wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II – konkurs pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i arcybiskupa Stanisława Budzika (op. p. A. Walencik),
Katarzyna Bielecka kl. IV a – wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II (op. p. A. Walencik),
Patrycja Popiołek kl. III c gimnazjum wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II (op. p. A. Walencik),

Natalia Czopek kl. II gimnazjum – II miejsce w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”organizowanych przez ZSO w Józefowie nad Wisłą (op. p. D. Kopeć),
Maria Stępień kl. I a gimnazjum - III miejsce w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”(op. p. D. Kopeć),
Katarzyna Bielecka kl. IV a – I miejsce w kategorii klas IV – VI w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”(op. p. A. Walencik).



konkursy ortograficzne, polonistyczne


Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O pióro dyrektora szkoły” organizowanym przez ZS w Poniatowej (op. A. Grudka),
Anna Greguła kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O pióro dyrektora szkoły” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych organizowanego przez Koło edytorów KUL (op. p. A. Grudka),
Jakub Śledzik kl. III b gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. R. Kopycińska),
Anna Greguła kl. III c gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Aleksandra Łyjak kl. I a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. M. Łyjak),

Zuzanna Gąsior kl. V a – finalistka w etapie krajowym X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” (op. p. R. Kopycińska),
Natalia Strawa kl. V a – wyróżnienie w II etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” (op. p. R. Kopycińska),

Edyta Słotwińska kl. II b gimnazjum – I miejsce w dziedzinie prozy (za opowiadanie bez tytułu) w Konkursie Literackim ,,Kajet” Scena Młodych 2014 (op. p. M. Łyjak),
Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w dziedzinie prozy (za opowiadanie ,,Biała rękawiczka”) w Konkursie Literackim ,,Kajet” Scena Młodych 2014 (op. p. A. Grudka),

Mateusz Błażejczyk z kl. V a) – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „List do świętego Mikołaja (op. p. A. Walencik),
Agnieszka Salak z kl. VI b – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „List do świętego Mikołaja (op. p. A. Walencik).



konkurs matematyczny


Dawid Kuchta kl. VI a – wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Beniamin (dla uczniów kl. VI szkoły podstawowej), na 150 punktów do otrzymania – Dawid uzyskał 127.5, (op. p. A. Królikowska)
Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Beniamin (dla uczniów kl. VI szkoły podstawowej), na 150 punktów do otrzymania – Dominik uzyskał 122.5, (op. p. A. Królikowska).



konkurs informatyczny


Jakub Śledzik kl. III b, Paweł Świątkowski kl. III b, Michał Dunia kl. III b i Mateusz Mroczek kl. I b gimnazjum – IV miejsce (drużynowo) w VIII Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjum, 88 miejsce w rankingu krajowym (op. p. M. Dobrosz).



konkursy plastyczne


Julia Duda z klasy I a gimnazjum – II miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie plastycznym ,,Wianek bożonarodzeniowy” organizowany w ramach XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,Polska kolęda”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Anna Cygan kl. II b gimnazjum – II miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie ,,Kartka do św. Mikołaja” organizowanego w ramach XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,Polska kolęda”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Julia Mirońska kl. IV a – III miejsce w konkursie ,,Kartka do św. Mikołaja”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Iga Stępień kl. III a – I miejsce w kategorii klas I – III w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. M. Łukasiewicz),
Julia Mirońska kl. IV a – I miejsce w kategorii klas IV – VI w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Agata Śledzik kl. IV a – II miejsce w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Mateusz Błażejczyk kl. V a – wyróżnienie w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Oliwia Strachacka kl. II b gimnazjum – I miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Martyna Bartnik kl. II b gimnazjum – wyróżnienie w kategorii gimnazjum w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Ala Sitarska kl. II – II miejsce w kategorii klas I – III w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości,
Natalia Król kl. III a – wyróżnienie w kategorii klas I – III w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. M. Łukasiewicz),
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum – I miejsce w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. D. Kopeć),
Julia Duda kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. D. Kopeć),

Patrycja Micek kl. VI b – wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” (op. p. A. Walencik),

Jan Walencik kl. II b – I miejsce w kategorii klas I – III w IV Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Błogosławiony Jan Paweł II – Papież Dialogu” zorganizowanym przez SP nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie (op. s. D. I. Lis),



konkursy muzyczne


Kamila Superson kl. II a – III miejsce, występ w koncercie laureatów w XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska” (op. p. B. Złotucha),

Adam Miroński kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym (akordeon) w Jesiennym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. M. Dobrosz),
Mateusz Błażejczyk kl. V a – wyróżnienie w etapie powiatowym (akordeon) w Jesiennym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. M. Dobrosz),

Anna Greguła kl. III c, Ewelina Kruk kl. III c, Joanna Kosik kl. III b, Beata Dziechciarz kl. II a, Michał Bujnowski kl. II a oraz Kacper Rak kl. II b gimnazjum – II miejsce zespół wokalno- instrumentalny w kategorii zespoły gimnazjum/liceum w XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda polska” (op. p. M. Dobrosz),

Julia Kowalczyk kl. IV a i Edyta Frydecka kl. VI a – wyróżnienie w Konkursie na Przyśpiewkę w ramach Manufaktury Smaków 2014 (dziewczęta wraz akompaniamentem kapeli reprezentowały DZTL ,,Powiśloki” (op. p. M. Dobrosz),

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego ,,Powiśloki” (gr. starsza) – III miejsce w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tańca Ludowego ,,Włodawa 2014” (choreografia: p. R. Majkowska – Wojtyła, p. A. Kutyna, kapela: p. M. Dobrosz, p. Z. Madej, p. M. Wojtyła, J. Kosik i J. Zawadzki).



inne konkursy


Beata Dziechciarz kl. II a, Piotr Turowski kl. II a, Jakub Zawadzki kl. II a, Oliwia Strachacka kl. II b, Aleksandra Świątek kl. II b i Julia Wrona kl. II b gimnazjum – I miejsce w powiecie w Konkursie wiedzy o Lokalnej Grupie Działania – „Owocowy szlak” (op. p. K. Wiśniewska, p. Z. Dębicki).

Jakub Makoś kl. IV a –V miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w gminie w kategorii klas IV – VI w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. p. G. Wilk),
Arkadiusz Ciupak kl. I a gimnazjum – V miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w gminie w kategorii klas I – III gimnazjum w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. p. G. Wilk),

Natalia Buczek kl. V a, Katarzyna Wiciel kl. V a, Mateusz Błażejczyk kl. V a i Dawid Łaszek kl. V a – III miejsce (drużyna) w gminnym etapie w kategorii klas IV – VI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (op. p. T. Furda),

Łukasz Kopyciński kl. III c, Damian Wawrzycki kl I a i Arkadiusz Ciupak kl. I a – III miejsce (drużyna) w gminnym etapie w kategorii klas I – III gimnazjum Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (op. p. T. Furda),

Szymon Kęcik kl. IV a, Natalia Strawa kl. V a, Dominik Pasierbiewicz kl VI a – III miejsce (drużyna) w eliminacjach gminnych w Konkursie ,,Jestem Bezpieczny” (op. p. Z. Dębicki),

Paweł Świątkowski kl. III b gimnazjum – I miejsce, Tablet ORION 7” w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki),
Anna Strug kl. III c gimnazjum – II miejsce, słuchawki nauszne w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki),
Daria Knap kl. III a gimnazjum – III miejsce, słuchawki nauszne w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki).



sukcesy sportowe


Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kijak Aleksandra kl. I b, Czyżowska Martyna kl. I b, Patrycja Flasińska kl. I b gimnazjum – III miejsce w wojewódzkim finale „Orlikbasketmania” (trener p. K. Janoszczyk),

Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kaja Kaszlikowska kl. I b, Daria Knap kl. III a, Agata Deszczak kl. III a, Julia Flont kl. III a gimnazjum –I miejsce w powiecie IV w rejonie w koszykówce dziewcząt (trener p. K. Janoszczyk),

Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kijak Aleksandra kl. I b, Kaja Kaszlikowska kl. I b, Duda Julia kl. I a, Zagozdon Eliza kl. I a, Aleksandra Traczyk kl. I a, Czyżowska Martyna kl. I a. – III miejsce w wojewódzkiej lidze koszykówki młodziczek U-14K oraz awans do ligi międzywojewódzkiej lubelsko - podkarpackiej (trener p. K. Janoszczyk).
I miejsce w zawodach rejonowych i V w wojewódzkich w mini-koszykówce dziewcząt (szkoła podstawowa) (trener p. W. Wrona),

I miejsce w powiatowych i III w rejonowych w mini-piłce nożnej dziewcząt (szkoła podstawowa) (trener p. W. Wrona),

Amelia Zagozdon kl. IV a – III miejsce w powiatowych i VI w rejonowych zawodach w tenisie stołowym indywidualnym (trener p. W. Wrona).

I miejsce w gminie w rywalizacji sportowej szkół – dziewczęta – szkoła podstawowa.

II miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich organizowanych przez LOK – drużyna mieszana dziewcząt i chłopców szkoła podstawowa (trener p. H. Jagodziński),

Daria Knap kl. III a gimnazjum - V miejsce w indywidualnych, powiatowych zawodach w tenisie stołowym ( IX-XIII miejsce w zawodach rejonowych) (op. p. H. Jagodziński),

I miejsce w zawodach powiatowych w piłkę nożną dziewcząt (gimnazjum) (trener p. H. Jagodziński),

III miejsce w powiatowych zawodach w siatkówkę dziewcząt (gimnazjum), (trener p. H. Jagodziński),

II miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym chłopców (szkoła podstawowa) (trener p. T. Jasik),

Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – IV miejsce w województwie w pływaniu indywidualnym (trener p. J. Kramek),

I miejsce w gminie i I miejsce w powiecie w mini piłkę nożną halową chłopców (szkoła podstawowa) (trener. p. T. Jasik),

I miejsce w gminie w mini koszykówce chłopców (szkoła podstawowa) (trener p. T. Jasik),

I miejsce w gminie w tenisie stołowym drużynowym V klasy – chłopcy (trener p. T. Jasik),

II miejsce w powiecie i VII w rejonie w biegach przełajowych chłopców (trener p. T. Jasik),

Szymon Kęcik, Łukasz Kania –II i III miejsce w gminie w IV klasach – biegi indywidualne (trener p. T. Jasik).



        


SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!! | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Ogłoszenie naboru

Kontakt

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Nasz patron

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga


Oskar Dwójki

Erasmus +


Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy


Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych


e-Akademia Przyszłości w naszej szkole


Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler


tn_IMGA0331
Album: Dublet Dublera

Linki




Starsze artykuły

Starsze artykuły

Webmastering Mariusz Dobrosz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies
 

© 2007 - 2015