<!-- [site-name] -->  
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

List ten jest dłuższy jedynie dzięki temu, iż nie miałem czasu napisać go krócej.

-- Blaise Pascal

Aktualności


tn_IMG_20150905_095813
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Menu główne

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe


koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy


tn_CAM00325
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne


Wycieczka do Lublina
Album: Z życia "Zerówki"

Projekty

Laureaci


tn_skanuj0306
Album: Laureaci

Sport w szkole

Online

Obecnie jest 5 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

Admin ::: 11-08-2015 ::: 413 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim w roku szkolnym 2014/2015



Troje uczniów gimnazjum – Dawid Kuchta kl. I a, Dominik Pasierbiewicz kl. I a, Dominika Śledzik kl. II a – było objętych "Lubelskim programem pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2013-2015" – stypendia ufundowane przez Urząd Marszałkowski w Lublinie


konkursy przedmiotowe



Mateusz Błażejczyk kl. VI a – finalista konkursu historycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Kramek),

Krzysztof Godzina kl. VI a – finalista konkursu historycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Kramek),

Natalia Strawa kl. VI a – finalistka konkursu języka angielskiego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. M. Pietraś - Janoszczyk),

Edyta Słotwińska kl. III b gimnazjum – finalistka konkursu ortograficznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. M. Łyjak).


konkursy biologiczne i ekologiczne



Dominika Śledzik kl. II a gimnazjum, Mateusz Kasiak kl. I a gimnazjum, Julia Duda kl. II a gimnazjum, Kacper Ziętek kl. I a gimnazjum – III miejsce (drużynowo) i tytuł laureata w XIV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” (op. p. A. Kaczor),

Weronika Cyrkler kl. II b gimnazjum – I miejsce w województwie i VI miejsce w finale ogólnopolskim w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK (op. p. A. Kaczor),
Dominika Śledzik kl. II a gimnazjum – I miejsce i tytuł laureata w etapie ogólnopolskim 16 EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM (op. p. A. Kaczor),

Julia Duda kl. II a gimnazjum – IV miejsce i tytuł laureata w etapie ogólnopolskim 16 EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM (op. p. A. Kaczor),

Beata Dziechciarz kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST” (op. p. A. Kaczor),

Aleksandra Smaga kl. VI a – II miejsce i tytuł laureata w 16 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym (op. p. A. Kaczor),

Mateusz Błażejczyk kl. VI a – III miejsce i tytuł laureata w 16 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym (op. p. A. Kaczor),

Katarzyna Wiciel kl. VI a – VI miejsce i tytuł laureata w 16 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Poleskim Parku Narodowym (op. p. A. Kaczor).


konkursy recytatorskie



Maja Kobiałka kl. IV a – udział w etapie wojewódzkim (finałowym) 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Teraz i tu” (op. p. R. Kopycińska),

Natalia Czopek kl. II a gimnazjum – udział w etapie wojewódzkim (finałowym) 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego (op. p. M. Łyjak),

Klaudia Czuryszkiewicz kl. IV a wyróżnienie w etapie powiatowym 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Teraz i tu” (op. p. R. Kopycińska),

Bartłomiej Kuś kl. IV b wyróżnienie w etapie powiatowym 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Teraz i tu” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Igor Starek kl. I a wyróżnienie w etapie powiatowym 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Teraz i tu” (op. p. A. Grudka),

Anna Bąk kl. IV a, Wiktoria Rola kl. VI a , Aleksandra Smaga kl. VI a (op. p. R. Kopycińska), Gabriela Jurak kl. I a gimnazjum (op. p. A. Grudka),Wiktoria Stępień kl. II a gimnazjum(op. p. M. Łyjak), Karina Woś kl. III a gimnazjum (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk) – udział w etapie powiatowym 18. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego "Teraz i tu"",

Dawid Kuchta kl. I a gimnazjum – wyróżnienie za całość prezentacji w Finale Ogólnopolskim IX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów "Przebudzeni do życia"" (II miejsce w turnieju wojewódzkim) (op. p. A. Grudka),

Gabriela Jurak kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym IX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do życia” (op. p. A. Grudka),

Natalia Czopek kl. II a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym IX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do życia” (op. p. M. Łyjak),

Igor Starek kl. I a gimnazjum (op. p. A. Grudka), Wiktoria Stępień kl. II a gimnazjum(op. p. M. Łyjak), Julia Misztal kl. III a gimnazjum (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk) – udział w etapie powiatowym IX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do życia”,

Szymon Kęcik kl. V a – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. M. Łyjak),

Jan Walencik kl. III b – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. A. Piątek),

Julia Wrona kl. I a – udział w etapie powiatowym XXXIV Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. E. Wawer),

Wiktoria Stępień kl. II a gimnazjum – II miejsce w III Powiatowych Spotkaniach z Poezją i Piosenką Jana Pawła II organizowane przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą (op. p. D. Kopeć),

Natalia Czopek, Wiktoria Stępień kl. II a gimnazjum, Weronika Cyrkler kl. II b gimnazjum – udział w XII Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II i Piosenką Religijną (op. p. D. Kopeć),


konkursy ortograficzne, polonistyczne



Edyta Słotwińska kl. III b gimnazjum – II miejsce w dziedzinie prozy (za opowiadanie ,,Fotograf”) w Konkursie Literackim ,,Kajet” Scena Młodych 2015 (op. p. M. Łyjak),

Anna Cygan kl. III a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie VI Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych organizowanego przez Koło edytorów KUL (op. p. A. Wesołowska - Błażejczyk),

Beata Dziechciarz kl. III a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie VI Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. A. Wesołowska - Błażejczyk),

Larysa Czopek kl. III b gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie VI Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. M. Łyjak),

Edyta Słotwińska kl. III a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. M. Łyjak).


konkurs matematyczny



Dawid Kuchta kl. I a gimnazjum – V miejsce w województwie i 46 w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym MAT (op. p. A. Królikowska),

Dawid Kuchta kl. I a – wyróżnienie w konkursie ,,Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet(op. p. A. Królikowska),

Dominik Pasierbiewicz kl. I a gimnazjum – wynik bardzo dobry w konkursie ,,Kangur Matematyczny” w kategorii Kadet (op. p. A. Królikowska),

Dawid Kuchta kl. I a gimnazjum – V miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Maks Matematyczny (op. p. A. Królikowska),

Dominik Pasierbiewicz kl. I a gimnazjum – VIII miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Maks Matematyczny(op. p. A. Królikowska).


konkursy plastyczne



Michał Knap kl. II b gimnazjum - II miejsce II Powiatowy Konkurs na najładniejszą pisankę organizowany przez Zespół Szkół Nr 1 w Opolu Lubelskim (op. p. D. Kopeć),
Karolina Gazda kl. II a gimnazjum – wyróżnienie w konkursie plastycznym ,,Ozdoby Świąteczne Naszych Babć ” w ramach XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,Polska Kolęda” w Opolu Lubelskm organizowany przez OCK (op. p. C. Łukasiewicz),
Weronika Czarnota kl. IV a – wyróżnienie w konkursie plastycznym promującym zdrowy styl życia organizowanym przez Sanepid w Opolu Lub. pt.,, Silny nie pali”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Zuzanna Bigos kl. IV a – wyróżnienie w konkursie plastycznym promującym zdrowy styl życia organizowanym przez Sanepid w Opolu Lub. pt.,, Silny nie pali”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Weronika Łyjak gr. O I – II miejsce w konkursie plastycznym „Miś i jego przyjaciele” zorganizowanym przez Żłobek i Przedszkole Miejskie (op. p. A. Czapla),

Weronik Łyjak gr. O I – I miejsce w konkursie plastycznym„Wiosna w przyrodzie” (op. p. A. Czapla),

Adrian Pawłowski gr. O I – II miejsce w konkursie plastycznym „Wiosna w przyrodzie” (op. p. A. Czapla),

Pola Gieroń z kl. I a – I miejsce w konkursie ,,Sianokosy” (op.p. M. Łukasiewicz),

Dominik Ceran kl. II a – II miejsce w konkursie ,,Sianokosy” (op.p. R. Majkowska - Wojdyła),

Antonina Adamkiewicz kl. II a – III miejsce w konkursie ,,Sianokosy” (op.p. R. Majkowska - Wojdyła),

Karolina Fredo kl. VI b – wyróżnienie w konkursie ,,Sianokosy” (op.p. C. Łukasiewicz),


konkursy muzyczne



Antonina Maciąg kl. I b – udział w etapie wojewódzkim w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. M. Łukasiewicz),
Julia Wrona kl. I a – III miejsce w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. E. Wawer),

Jan Walencik kl. III b – wyróżnienie w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. A. Piątek),
Przemysław Czapla kl. II b – wyróżnienie w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. E. Rodak),
Michał Furtak kl. II a – wyróżnienie w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. R. Majkowska - Wojdyła),
Kamila Florek kl. I a, Klaudia Woś kl. I a – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. E. Wawer),
Kamila Superson kl. III a, Julia Jeziorska kl. III a – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. B. Złtucha),
Gabriela Chlebicka, Weronik Łyjak i Antoni Flont gr. O I - udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. A. Czapla),
Martyna Rogoza gr. O II - udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” (op. p. M. Gorzym),

Jan Walencik kl. III b – II miejsce w etapie gminnym XIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek (op. p. A. Piątek),

Wiktoria Wrona kl. II a – I miejsce w Powiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. R. Majkowska – Wojdyła),

Mateusz Błażejczyk kl. VI a, Michał Bujnowski kl. III a gimnazjum, Kacper Rak kl. III b gimnazjum – udział w Powiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. M. Dobrosz),

Wiktoria Rola kl. VI a i Anna Wrona kl. VI b – II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Poezji Jana Pawła II i Piosenki Religijnej w Józefowie (op. p. M. Dobrosz),
Anna Wrona kl. VI a - II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Poezji i Piosenki Jana Pawła II w Józefowie n/Wisłą (op. p. M.dobrosz),

Mateusz Błażejczyk kl. VI a – zajęcie II miejsca w III Powiatowych Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II i Piosenką Religijną,

Olga Musiałek kl. VI a – III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Poezji Jana Pawła II i Piosenki Religijnej w Józefowie (op. p. M. Dobrosz),

Michał Furtak kl. II a z akompaniamentem kapeli DZTL „Powiśloki” – II miejsce w Konkursie na Przyśpiewkę w ramach Manufaktury Smaków 2015 (op. p. M. Dobrosz, p. R. Majkowska - Wojdyła).


inne konkursy



Edyta Słotwińska kl. III b gimnazjum – udział w II etapie Olimpiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów (op. p. K. Wiśniewska),

Mateusz Błażejczyk kl. VI a – udział w Ogólnopolskim Konkursie o Kardynale Wyszyńskim- XV edycja: „Rodzina Bogiem silna” (op. s. I. Lis)

Jakub Makoś kl. IV a – IV miejsce w eliminacjach gminnych w XXXVIII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. p. G. Wilk),
Bogusz Batyra kl. I b – tytuł ,,Omnibusa” klas I (op. p. M. Łukasiewicz),

Michał Furtak kl. II a – tytuł ,,Omnibusa” klas II (op. p. R. Majkowska – Wojdyła),

Jan Walencikkl. III b – tytuł ,,Omnibusa” klas III (op. p. A. Piątek),



sukcesy sportowe



Drużyna 5 i 6 – latków – I miejsce w ,,Przedszkoladzie” organizowanej w Zespole Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim (zawody sportowe dla przedszkolaków z gminy Opole Lubelskie) (op. p. A. Czapla, p. M. Gorzym),


dziewczęta – szkoła podstawowa



Dagmara Borowiak kl. IV a – III miejsce w powiecie w pływaniu indywidualnym stylem dowolnym (trener p. K. Janoszczyk),

Drużyna: Wiktoria Mulier kl. VI b, Zuzanna Gąsior kl. VI a, Anita Kania kl. VI b, Anna Wrona kl. VI b, Amelia Zagozdon kl. V a, Amelia Deszczak kl. V b, Oliwia Orzeł kl. V b, Klara Koziarska kl. VI b, Karolina Dziechciarz kl. V b, Julia Kowalczyk kl. V a, Aleksandra Niewielska kl. V a – I miejsce w województwie i IV w makroregionie w turnieju Orlika ,,Basketmania” (trener p. W. Wrona),

Amelia Zagozdon kl. V a – I miejsce w gminnych zawodach dziewcząt starszych w tenisie stołowym indywidualnym, (trener p. K. Janoszczyk),

Anna Wrona kl. VI b – IV miejsce w gminnych zawodach dziewcząt starszych w tenisie stołowym indywidualnym (trener p. K. Janoszczyk),

Karolina Dębicka kl. IV a – VI miejsce w gminnych zawodach dziewcząt młodszych w tenisie stołowym indywidualnym (trener p. K. Janoszczyk),

Amelia Zagozdon kl. V a i Klara Koziarska kl. VI b – III miejsce w gminnych zawodach dziewcząt starszych w tenisie stołowym drużynowym (trener p. K. Janoszczyk),

I miejsce w powiecie w piłce nożnej halowej,

II miejsce w gminie i II w powiecie w minisiatkówce „4”,

Drużyna: Wiktoria Mulier kl. VI b, Zuzanna Gąsior kl. VI a, Anita Kania kl. VI b, Anna Wrona kl. VI b, Amelia Zagozdon kl. V a, Amelia Deszczak kl. V b, Oliwia Orzeł kl. V b, Klara Koziarska kl. VI b, Karolina Dziechciarz kl. V b, Karolina Fredo kl. VI b, Aleksandra Niewielska kl. V a – IV miejsce w województwie w minikoszykówce, (trener p. K. Janoszczyk)

I miejsce w gminie w czwórboju LA,

I miejsce w gminie w mini piłce ręcznej,

Drużyna: Wiktoria Mulier kl. VI b, Zuzanna Gąsior kl. VI a, Anita Kania kl. VI b, Amelia Zagozdon kl. V a, Amelia Deszczak kl. V b, Oliwia Orzeł kl. V b, Klara Koziarska kl. Vi b, Wiktoria Rola kl. VI a, Karolina Dziechciarz kl. V b – I miejsce w finale wojewódzkim II w finale ogólnopolskim w minipiłce nożnej,(trenerzy: p. K. Janoszczyk, p. G. Starczynowski),


dziewczęta – gimnazjum




Weronika Cyrkler, Klaudia Orzeł, Klaudia Bednarz, Sandra Jasińska, Dominika Kiełbasa, Wiktoria Spyra, Aleksandra Fiuk, Martyna Czyżowska, Patrycja Flasińska, Julia Duda, Eliza Zagozdon, Emilia Smaga – I miejsce w powiatowych II w rejonowych zawodach w koszykówce, (trener p. K. Janoszczyk),

II miejsce w Orlik ,,Basketmania” w Lublinie,

IV miejsce w powiatowych zawodach w LA liga,

III miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej,

III miejsce w powiatowych zawodach w siatkówce,

II miejsce w powiatowych zawodach w piłce ręcznej,


chłopcy – szkoła podstawowa



Kacper Dacko kl. IV b – III miejsce w powiecie w indywidualnym pływaniu stylem dowolnym,

Kacper Dacko kl. IV b – V miejsce w rejonie w pływaniu sztafetowym,

Szymon Kęcik kl. V a , Konrad Ćwieka kl. V b, Łukasz Kania kl. V b - II miejsce w biegach przełajowych, drużynowych w województwie,
Kacper Jeziorski kl. V b – III miejsce w powiatowych zawodach w pływaniu indywidualnym stylem grzbietowym na 50m,
Kacper Jeziorski kl. V b – I miejsce w kategorii chłopców w pływaniu na 50 m stylem grzbietowym,
Kacper Jeziorski kl. V b – II miejsce w pływaniu stylem dowolnym w II Mistrzostwach w Pływaniu o puchar Burmistrza Lubartowa,
Kacper Jeziorski kl. V b, Krzysztof Kwiecień kl. V b, Miłosz Jagodziński kl. V b – II miejsce w pływaniu w powiatowych zawodach i VII w zawodach rejonowych w sztafecie,

Bartłomiej Borowiak kl. V b, Radosław Czopek kl. V b – II miejsce w gminnych zawodach i IV w zawodach powiatowych w mini siatkówce, I miejsce w gminnych zawodach w mini piłce nożnej halowej, III miejsce drużynowo w gminie w Turnieju Tenisa Stołowego,

Konrad Ćwieka kl. V b, Jakub Harmasz kl. V b, Miłosz Jagodziński kl. V b, Radosław Czopek kl. V b – I miejsce w gminnych zawodach i II w zawodach powiatowych klas 6
w mini siatkówce,

Konrad Ćwieka kl. V b, Miłosz Jagodziński kl. V b, Łukasz Kania kl. V b, Krzysztof Kwiecień kl. V b, Szymon Jarosz kl. VI b, Konrad Frydecki kl. VI b, Jakub Knap kl. VIb, Krystian Stępień kl. VI b, Grzegorz Piekarski kl. VI b, Jakub Żelazko kl. VI b, Daniel Duda kl. VI b, Dominik Banach kl. VI b – V miejsce w finale wojewódzkim w minipiłce nożnej,

Konrad Ćwieka kl. V b, Jakub Harmasz kl. V b, Miłosz Jagodziński kl. V b, Konrad Frydecki kl. VI b, Jakub Fiuk kl. VI b, Jakub Knap kl. VI b, Szymon Jarosz kl. VI b, Daniel Duda kl. VI b, Krystian Stępień kl. VI b, Jakub Żelazko kl. VI b, Grzegorz Piekarski kl. VI b, Dominik Banach kl. VI b - IV miejsce w województwie w minikoszykówce,

Konrad Frydecki kl. VI b, Szymon Jarosz kl. VI b, Jakub Knap kl. VI b, Jakub Fiuk kl. VI b, Grzegorz Piekarski kl. VI b, Krystian Stępień kl. VI b, Jakub Żelazko kl. VI b, Daniel Duda kl. VI b, Dominik Banach kl. VI b – II m w zawodach rejonowych w minipiłce ręcznej,

Bartłomiej Michalak kl. VI b - I miejsce z zawodach powiatowych w minikoszykówce,

Krystian Stępień kl. VI b - IV miejsce w zawodach rejonowych w pływaniu indywidualnym,



UKS Dubler rok szkolny 2014/2015



I miejsce w finale wojewódzkim i V w finale ogólnopolskim V turnieju Orlika o puchar Premiera RP kat. Dziewczęta starsze,

II miejsce w finale wojewódzkim w V turnieju Orlika o puchar Premiera RP kat. Dziewczęta młodsze,

II miejsce w finale wojewódzkim turnieju z podwórka na stadion o puchar Tymbarku w kat. Dziewcząt U-10,

III miejsce w finale wojewódzkim turnieju z podwórka na stadion o puchar Tymbarku w kat. Dziewcząt U-12,

I miejsce w finale wojewódzkim i awans do finału ogólnopolskiego turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka kat. Dziewcząt,

I miejsce w finale wojewódzkim i awans do finału ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka kat. Dziewcząt,

I miejsce w finale wojewódzkim i awans do finału ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka kat. Chłopców,

Mistrzostwo Województwa w Lidze Wojewódzkiej Młodzików Starszych,

III miejsce w Lubelskiej Lidze trampkarzy starszych,

XIV miejsce w Wojewódzkiej Lidze młodzików młodszych,

III miejsce w Wojewódzkiej Lidze Młodziczek,

V miejsce w finale wojewódzkim turniej Deichmann Mini Mistrzostwa,



sukcesy pozaszkolne



Uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim poprzez uczestnictwo w zajęciach pozaszkolnych również osiągają sukcesy:

Zofia Gajdzińska kl. I b wraz z grupą baletową Mini Kids z Poniatowej zdobyła I miejsce na świecie na festiwalu World Dance Week w Mikołajkach,


Wiktoria Wrona kl. II a – III nagroda w Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym ,,Janko Muzykant”, tytułu Laureatki Wojewódzkiego Konkursu ,,Skrzypcowe Spotkania” w Lublinie,

Katarzyna Winiarska kl. II a gimnazjum – tytuł II vice-Mistrza Polski Formacji Tanecznych Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych, I miejsce w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Okręgu Lubelskiego pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego w kat. 14-15 lat w tańcach latynoamerykańskich, tytuł II vice-Mistrza w Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego w kat. 14-15 lat w tańcach latynoamerykańskich.




Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015 | Loguj/Utwórz konto | 0 Komentarzy
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Ogłoszenie naboru

Kontakt

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Nasz patron

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga


Oskar Dwójki

Erasmus +


Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy


Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych


e-Akademia Przyszłości w naszej szkole


Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler


tn_IMGA0281
Album: Dublet Dublera

Linki




Starsze artykuły

Starsze artykuły

Webmastering Mariusz Dobrosz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies
 

© 2007 - 2015