<!-- [site-name] -->  
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

Pan chce być w porządku wobec życia? Ale życie zawsze Pana oszuka, życie jest świnią.

-- Karol Irzykowski

Aktualności


tn_IMG_20150905_113744
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Menu główne

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe


koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy


tn_CAM00325
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne


Święto Dziadka i Babci
Album: Z życia "Zerówki"

Projekty

Laureaci


tn_skanuj0303
Album: Laureaci

Sport w szkole

Online

Obecnie jest 14 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Temat: Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   1234567891011121314151617181920   >

"Manufaktura Smaków" 2012

Admin ::: 18-06-2012 ::: 443 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

fot. Krzysztof Ryczek_1.JPGfot. Krzysztof Ryczek_1.JPGfot. Krzysztof Ryczek_1.JPG

Zapraszamy na stronę gminy Opole Lubelskie, gdzie znajduje się cała galeria

Jubileusz Dwójki

Admin ::: 11-06-2012 ::: 485 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

16 czerwca 2012 roku gościliśmy dwa zespoły taneczne z Czech:
     


22 czerwca odbyły się główne obcjody Jubileuszu z udziałem zaproszonych gości::
     
     

23 czerwca na miejskim kąpielisku odbyła się nasza Opolska Sobótka:
    

Serdecznie zapraszamy!

Admin ::: 11-06-2012 ::: 957 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

 

Admin ::: 05-06-2012 ::: 351 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

"Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci na zawsze"
(...)
KONKURS LITERACKI
"Ocalić od zapominienia z DWÓJKI wspomnienia"

      Z okazji Jubileuszu Szkoły: 80-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 2, 50-lecia funkcjonowania szkoły w obecnym budynku przy ulicy Fabrycznej 28, 30-lecie działalności Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego "Powiśloki" oraz 5-lecia nadania imienia Oskara Kolberga Szkole Podstawowej nr 2 i Gimnazjum nr 2 w Opolu Lubelskim, ogłaszamy otwarty konkurs literacki pt. "Ocalić od zapomnienia z DWÓJKI wspomnienia".


      Gorąco zachęcamy wszystkie osoby związane z DWÓJKĄ, aby sięgnęły pamięcią wstecz, utrwaliły i przekazały swoje wspomnienia innym. Z pewnością ich lektura okaże się wspaniałym przeżyciem zarówno dla byłych uczniów, pracowników, jaki i dla tych, którzy obecnie do niej uczęszczają lub w niej pracują. Absolwenci DWÓJKI to przecież znacząca społeczność w której wspomnienia o naszej szkole koniecznie trzeba "ocalić od zapomnienia".


      Regulamin Konkursu

Regulamin konkursu literackiego "Ocalić od zapomnienia z Dwójki wspomnienia"

Admin ::: 05-06-2012 ::: 920 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, świętaREGULAMIN

1. Konkurs adresowany jest do Absolwentów, byłych Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim, którzy zechcą podzielić się swoimi doświadczeniami, obserwacjami oraz refleksjami.

2. Oceny prac konkursowych dokona Jury powołane przez organizatorów.

3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na apelu jubileuszowym 21 czerwca 2012 roku.

4. Organizator nie zwraca zgłoszonych prac i zastrzega sobie prawo do ich publikacji na stronie internetowej szkoły.CELE KONKURSU

1. Ukazanie historii szkoły i Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego "Powiśloki" poprzez osobiste wspomnienia, przeżycia i refleksje.

2. Zapoznanie z ciekawymi wydarzeniami, przemyśleniami i refleksjami związanymi z okresem pobytu w naszej szkole.

3. Pielęgnowanie poczucia tożsamości ze swoją szkoła.

4. Kultywowanie tradycji związanych z istnieniem placówki i zespołu "Powiśloki".ZASADY KONKURSU

1. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie pracy konkursowej w formie pisemnych wspomnień (dowolna forma literacka, na przykład: opowiadanie, list, wiersz, kartka z pamiętnika, anegdota).

2. Do pracy należy dołączyć informacje z danymi uczestnika: imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail,klasą/rocznik oraz zgodę na umieszczenie pracy na stronie internetowej szkoły.CZAS I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC

1. Prace konkursowe należy dostarczyć do 18 czerwca 2012 roku.

2. Prace w wersji pisemnej, drukowanej i/lub elektronicznej powinny być przekazane osobiści, drogą pocztową lub mailową do sekretariatu szkoły.Adres: Zespół Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim ul. Fabryczna 28 24-300 Opole Lubelskie e-mail: zesp_dwojka@poczta.onet.pl (temat: Konkurs Literacki)KRYTERIA OCENY PRAC

Ocenie podlega:
- autentyczność i orginalność zaprezentowanych prac - wspomnień
- forma literacka wypowiedzi
- zawartość informacji o szkole/zespole "Powiśloki", wydarzeniach i atmosferze szkolnych lat
- umiejętne oddanie emocjonalnej więzi ze szkołą/zespołem "Powiśloki"Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAMY NA PAŃSTWA PRACE!
Organizatorzy

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Admin ::: 04-06-2012 ::: 684 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

       W dniu 28 maja 2012 grupa uczniów z klasy Vb wyraziła chęć udziału w gminnych zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W ten sposób zawiązała się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza przy Szkole Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim w składzie: Robert Dzikowski, Adam Miroński, Remigiusz Klocek, Arkadiusz Ciupak, Radosław Kaczkowski, Michał Knap, Łukasz Kwiatkowski, Szymon Rak, Miłosz Szczepański (kl 4b). Drużyna przeszła intensywne szkolenie dotyczące konkurencji: rozwinięcie bojowe i sztafeta pożarnicza na torze przeszkód znajdującym się na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Opolu Lubelskim pod opieką i kierownictwem p. Pawła Dzikowskiego. Z częścią teoretyczną zapoznali się pod opieką p. Grzegorza Wilka.

        W gminnych zawodach Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, które odbyły się w dniu 1 czerwca 2012 roku drużyna zajęła III miejsce.
Serdecznie dziękujemy p. Pawłowi Dzikowskiemu za czas poświęcony dla drużyny, a jej członkom życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów.

Autor: Grzegorz Wilk


       

Ogłoszenie

Admin ::: 28-05-2012 ::: 339 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, świętaCENY OBIADÓW W MIESIĄCU CZERWCU 2012

- dzieci oddział „O” i kl. I szkoły podstawowej 43,20 ZŁ

- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 52,20 ZŁ

- gimnazjum kl. I - III 52,20 ZŁ
(w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji dobrowolna opłata: 5,00 zł)

- dorośli (pracownicy szkoły) 91,80 ZŁ


Informacje do przelewu

Nasza Gazeta na 80 – lecie szkoły

Admin ::: 18-05-2012 ::: 987 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

       W tym roku obchodzimy jubileusz szkoły – 80 – lecie istnienia Szkoły Podstawowej Nr 2 w Opolu Lubelskim, 50 – lecie funkcjonowania szkoły w budynku przy ul. Fabrycznej 28, 30 – lecie działalności Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego ,,Powiśloki” oraz 5 – lecie nadania imienia Oskara Kolberga Szkole Podstawowej Nr 2 w Opolu Lubelskim i Gimnazjum Nr 2 w Opolu Lubelskim. W związku z tym uznaliśmy, że jest to wspaniała okazja do tego, abyśmy i my mogli uczcić to ważne dla społeczności szkolnej wydarzenie.
       Współczesny człowiek jest, można powiedzieć, zatopiony w mediach. Środki masowego przekazu stanowią istotny czynnik kształtujący kulturę społeczną i postawy ludzi. Media stały się nie tylko przekaźnikami informacji, ale również narzędziami, jakimi może posługiwać się dzisiejszy człowiek w poznaniu rzeczywistości i kształtowaniu swojego umysłu.
       Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami płynącymi z radia, telewizji, Internetu, prasy. Dla nas ważne stało się nie tylko to, co możemy zobaczyć, usłyszeć, przeczytać w mediach, ale przede wszystkim sposób przygotowywania informacji, czyli to, na czym polega praca dziennikarza. Dla współczesnego nastolatka to niewątpliwie jeden z ciekawszych zawodów, dlatego postanowiliśmy sprawdzić na własnej skórze, czy jest on faktycznie tak fascynujący. Za najprostszy sposób, by się o tym przekonać, uznaliśmy zredagowanie numeru gazety poświęconej Zespołowi Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim.
       Zespół projektowy ,,Nasza Gazeta na 80 – lecie szkoły” to 16 osób z klas: I a i II c Gimnazjum Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim, w skład zespołu redakcyjnego wchodzą: Katarzyna Bartoś, Milena Ciosek, Agata Deszczak, Julia Flont, Natalia Gałuszewska, Klaudia Jurak, Weronika Kawecka, Daria Knap, Diana Kwiatkowska, Aleksandra Włoch, Paweł Barwiński, Kamila Bąska, Wojciech Dobrosz, Julia Domżał, Andżelika Fijałkowska, Małgorzata Pędzińska.
format pliku pdf

       Życzymy przyjemnej lektury!

Admin ::: 04-05-2012 ::: 304 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Dzień Wiosny!

Admin ::: 02-05-2012 ::: 455 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

     21 marca 2012 roku wedle tradycji obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny. Jak zwykle pierwsza lekcja rozpoczęła się apelem i przedstawieniem nowego grona pedagogicznego – byli to uczniowie przebrani za nauczycieli. Potem poprowadzili oni dwie lekcje, a zaraz po nich rozpoczął się na sali gimnastycznej teleturniej „Familiada” prowadzony przez Arka Madejka z klasy 3b. Naprzeciw siebie stanęły drużyny uczniów (po jednym uczniu z każdego rocznika, wybrani przez Karola Hamburgera) i nauczycieli (pan dyrektor Jerzy Kramek vel „Jurek”, pan Tomasz Furdal vel „Tomek”, pan Zbigniew Dębicki vel „Zbyszek” oraz pani Agnieszka Kramek vel „Agnieszka”, pani Renata Kopycińska vel „Renia” oraz pani Agata Wesołowska-Błażejczyk vel „Agata”), a rywalizacja była zacięta, przerywana jedynie salwami śmiechu ze strony żądnej widowiska publiczności. Wygrali oczywiście uczniowie. Potem zaczął się konkurs na wiosenną kanapkę, w którym główną nagrodę zdobyła reprezentacja nauczycieli (a właściwie nauczycielek, gdyż wzięły w niej udział jedynie kobiety. Panowie nauczyciele, wstydźcie się! Podobno zupy potraficie gotować…). Zaraz po niej odbyła się konkurencja polegająca na bieganiu z nieugotowanym jajkiem na łyżce. Pierwszy do mety dobiegł Mateusz Mędrek (Pan Sekretarka, przedstawiciel nauczycieli), jednak został zdyskwalifikowany za używanie niedozwolonych przedmiotów (jajko trzymał w chochli kucharskiej). Jak co roku, po wszystkich atrakcjach odbył się mecz siatkówki uczniowie – nauczyciele. Wygrała reprezentacja pedagogów z wynikiem w setach 3:1, wygrywając „piłkę do siatkówki nowej generacji”, którą można obecnie podziwiać w oknie kantorka.
     Mimo, że tego dnia pogoda nam nie dopisała, w szkole panowała bardzo radosna atmosfera. No bo jak można było się nie cieszyć, kiedy tego dnia nie odbyły się praktycznie żadne lekcje!Autor: Ada Szafran kl. IIIb

Ogłoszenie

Admin ::: 01-05-2012 ::: 345 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, świętaCENY OBIADÓW W MIESIĄCU MAJU 2012

- dzieci oddział „0” i klas I szkoły podstawowej 48,00 ZŁ
- dzieci kl. II- VI szkoła podstawowa i I - III gimnazjum 58,00 ZŁ
- dorośli (pracownicy szkoły) 102,00 ZŁ

(W PRZYPADKU PODPISANIA PRZEZ RODZICA DEKLARACJI)
DOBROWOLNA OPŁATA WYNOSI
- dla uczniów 5,00

Informacje do przelewu

Do Wrocławia po sukces i przygodę

Admin ::: 01-04-2012 ::: 421 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

      W roku szkolnym 2011/2012 po raz pierwszy odbył się OGÓLNOPOLSKI „KONKURS OJCZYZNY POLSZCZYZNY” dla uczniów gimnazjum Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny. Celem konkursu jest m.in. promowanie kultury słowa pisanego i mówionego, pogłębianie świadomości językowej uczniów, popularyzowanie poprawnej polszczyzny.
      Konkurs ma kilka etapów: szkolny, rejonowy i ogólnopolski. Przebieg konkursu na każdym z etapów wygląda podobnie - uczniowie piszą test, a następnie wygłaszają przed publicznością opowiadania na wylosowany temat.
      W etapie rejonowym uczestniczą zwycięzcy szkolnych eliminacji. Tę część konkursu określono mianem Małego Finału. Zwycięzcy Małego Finału zostają następnie zaproszeni do trzeciego etapu konkursu – Ogólnopolskiego Finału, który odbywa się we Wrocławiu,
w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich. Głównym jurorem finałowej części jest prof. Jan Miodek.
      Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim podjedli wyzwanie. W etapie szkolnym wystąpiło 17 gimnazjalistów. Do Małego Finału zakwalifikowała się Adrianna Szafran z kl. III b. Zajęła II miejsce w rejonie i została zaproszona do Wrocławia na Finał Ogólnopolskiego „Konkursu Ojczyzny Polszczyzny”. A oto jak wspomina swoją przygodę z poprawną polszczyzną we Wrocławiu:
      „W dniach 15-17 marca 2012 roku razem z opiekunką, panią Renatą Kopycińską, pojechałam do Wrocławia na Ogólnopolski Finał „Konkursu Ojczyzna Polszczyzna”. Nazwa nie jest do końca prawidłowa, gdyż w konkursie brali udział gimnazjaliści nie tylko z całej Polski, ale również z Ukrainy.
      Mieszkaliśmy w Hotelu Jana Pawła II na Ostrowie Tumskim, w jednej z najstarszych części Wrocławia. Od pierwszego dnia pobytu mieliśmy naprawdę dużo zajęć – oddzielnie uczestnicy i opiekunowie.
     W czwartek najpierw odbyły się zajęcia integracyjne, a potem warsztaty z panem Michałem Malinowskim, prawdziwym człowiekiem z pasją, dyrektorem Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w Konstancinie Jeziornie oraz jego gośćmi: Francuzem – Claude’m Delsolem oraz Peruwiańczykiem – Pepe Cabaną Kojachim.
     Następnego dnia już od samego rana mieliśmy zapełniony czas – najpierw zaproszono nas do Ossolineum na pisemną część konkursu, która trwała półtorej godziny. Zaraz potem wyruszyliśmy zwiedzać Wrocław, a po powrocie czekały nas następne warsztaty: z panią Dorotą Bałuszyńską z pisania opowiadań, panią Katarzyną Kabat z gestu oraz ponownie z panem Michałem Malinowskim i Claudem Delsolem. Zwieńczeniem dnia był wykład profesora Jana Miodka – honorowego patrona konkursu i przewodniczącego jury.
Ostatni dzień dla mnie zaczął się dość wcześnie – mimo że część ustna konkursu oficjalnie rozpoczynała się o godzinie dziewiątej, ja musiałam być w Ossolineum już po ósmej, gdyż na prezentacjach miałam wystąpić jako trzecia. Po czterdziestu pięciu minutach przygotowań wystąpiłam przed jury i publicznością z opowiadaniem na wylosowany temat – w moim przypadku miałam wykorzystać cytat Isaaca Newtona „Ludzie budują za dużo murów, a za mało mostów”. Kiedy wszyscy uczestnicy skończyli swoje prezentacje, a jury zdążyło się naradzić, nadeszła pora ogłoszenia wyników. Wypadły one bardzo pomyślnie – jako jedyna z województwa lubelskiego i jedna z dziewięciu osób spośród 43 uczestników zostałam nagrodzona wyróżnieniem. Po zakończeniu konkursu udało mi się również porozmawiać chwilę z panem Malinowskim, Pepe i Claudem.
      Dla mnie ten pobyt we Wrocławiu to nie tylko konkurs, a przede wszystkim świetna wycieczka, na której poznałam niesamowitych ludzi z całej Polski spoza niej. Organizatorzy podjęli nas jak najdroższych gości. Mieliśmy zapewnione wszystko, czego potrzebowaliśmy – jeden z najlepszych hoteli w mieście, polskie i światowe sławy opowieści oraz ekspertów w dziedzinie komunikacji niewerbalnej, kreatywnego tworzenia i poprawnej polszczyzny. Wszyscy byli dla nas bardzo mili – organizatorzy dodawali nam otuchy w chwilach stresu, a prowadzący warsztaty trzymali kciuki i dopingowali. I może to już wyświechtane powiedzenie, ale te dni były naprawdę jednymi z najlepszych w moim życiu.”

         


Ada Szafran kl. IIIb
Renata Kopycińska


Ogłoszenie

Admin ::: 28-03-2012 ::: 374 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta CENY OBIADÓW W MIESIĄCU KWIETNIU 2012

- dzieci oddział „O” i kl. I szkoły podstawowej 36,00 ZŁ
(w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji dobrowolna opłata: 5,00 zł)

- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 43,50 ZŁ
(w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji dobrowolna opłata: 5,00 zł)

- gimnazjum kl. I - III 40,60 ZŁ
(w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji dobrowolna opłata: 3,50 zł)

- dorośli (pracownicy szkoły) 81,60 ZŁ


Informacje do przelewu

Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów - wielki sukces!

Admin ::: 11-03-2012 ::: 506 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta<Ranking wojewódzki
<Ranking ogólnopolski


      Od kilku już lat uczniowie gimnazjum zainteresowani rozwojem swoich informatycznych uzdolnień spotykają się w pracowni „21” na nieformalnym kółku. Rozwiązywanie zadań i pisanie programów komputerowych w języku C++ nie jest zajęciem łatwym i przyjemnym, toteż sukcesy nie przychodzą szybko. W ubiegłym roku udział naszych gimnazjalistów w konkursach zakończył się na poziomie szkolnym, ale w tym roku szkolnym sukces przekroczył wszelkie oczekiwania!

      Do udziału w VI Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjalistów wystartowali: Patryk Dobrosz indywidualnie oraz drużynowo czterech uczniów: Patryk Dobrosz, Mateusz Smykla, Mateusz Lorek i Jakub Śledzik jako drużyna CodersfromOscar (nazwa na cześć naszego patrona). W eliminacjach szkolnych, które odbyły się 12 grudnia 2012 r. należało napisać test z wiedzy ogólno-informatycznej oraz wysłać rozwiązania 5 zadań. W części drużynowej chłopcy mieli 2,5 godziny na napisanie 8 programów o różnym stopniu trudności. Wynik 455 punktów drużynowo dał możliwość udziału w II etapie Olimpiady, który odbył się 10 marca 2012 r w Mielcu dla województw lubelskiego i podkarpackiego. W tym etapie wzięło udział 11 uczestników zawodów indywidualnych i dwie drużyny zawodów drużynowych. Do napisania było odpowiednio 3 i 8 programów o wysokim stopniu trudności, a czas ograniczony był do 2 godziny 15 minut CodersfromOscar uzyskali 220 punktów w tych zawodach, co daje im pierwsze miejsce w województwie i 57 pozycję w rankingu krajowym.
Gratulujemy i czekamy na oficjalne potwierdzenie od Komitetu Głównego Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

III etap – finał krajowy w maju w Gdyni. Trzymamy kciuki.


       

Sukces Gimnazjum Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim

Admin ::: 09-03-2012 ::: 607 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

        Zakończył się etap wojewódzki konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Uczniowie naszego gimnazjum mogą pochwalić się dużymi sukcesami. Adrianna Szafran uzyskała tytuł laureata konkursu geograficznego (opiekun p. Tomasz Furdal). Adam Konarski uzyskał tytuł finalisty konkursu historycznego (opiekun p. Agata Wesołowska Błażejczyk). W konkursie chemicznym naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Adrianna Szafran uzyskała tytuł laureata i Agnieszka Niezgoda - tytuł finalisty (opiekun p. Halina Kocon). Do etapu wojewódzkiego konkursu biologicznego zakwalifikowały się cztery uczennice. Jagoda Gałuszewska zdobyła tytuł laureata. Marta Wawer, Małgorzata Złotucha i Kinga Nowak uzyskały tytuł finalisty. Agnieszka Niezgoda – stypendystka Marszałka Województwa Lubelskiego – uzyskała tytuł laureata konkursu biologicznego w ubiegłym roku szkolnym. Uczennice przygotowywały się pod opieką p. Aurelii Kaczor.


Autor: Aurelia Kaczor

<   1234567891011121314151617181920   >

Ogłoszenie naboru

Kontakt

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Nasz patron

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga


Oskar Dwójki

Erasmus +


Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy


Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych


e-Akademia Przyszłości w naszej szkole


Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler


tn_IMGA0164
Album: Dublet Dublera

Linki
Starsze artykuły

Starsze artykuły

Webmastering Mariusz Dobrosz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies
 

© 2007 - 2015