<!-- [site-name] -->  
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

Jeżeli będziesz postępować najlepiej jak możesz, nie będziesz miał czasu martwić się, czy Ci się uda.

-- H. Jackson Brown

Aktualności


tn_IMG_20150905_115917
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Menu główne

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe


koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy


tn_CAM00328
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne


Przedstawienie - Bajkowe Boże Narodzenie
Album: Z życia "Zerówki"

Projekty

Laureaci


tn_skanuj0303
Album: Laureaci

Sport w szkole

Online

Obecnie jest 8 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Temat: Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   1234567891011121314151617181920   >

Klasa III B na basenie

Admin ::: 13-04-2015 ::: 565 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          Od 2 III 2015 r. uczniowie klasy III B uczestniczą w zajęciach nauki pływania na basenie. Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu na basenie w Poniatowej pod kierunkiem instruktora-ratownika. Na pierwszym spotkaniu uczniowie zostali poinformowani o obowiązujących zasadach zachowania się na basenie i zasadach higieny na pływalni. Zajęcia odbywają się na płytkiej części basenu- na brodziku. Głównym celem zajęć na basenie jest opanowanie podstaw pływania w stopniu niezbędnym w życiu codziennym, harmonijny rozwój organizmu oraz wyposażenie dzieci w zasób umiejętności ruchowych umożliwiających uczestnictwo w różnych wodnych formach aktywności rekreacyjno-sportowej. Na zajęciach dzieci oswajają się z wodą poprzez zanurzanie całego ciała, twarzy i głowy, wykonują wstępne ćwiczenia oddechowe tj. wydmuchiwanie powietrza do wody, ćwiczenia wypornościowe (meduza, korek), zeskoki na nogi z przysiadu, półprzysiadu i pozycji stojącej, ćwiczą opanowanie poślizgów na piersiach i na grzbiecie, leżenie przy pomocy współćwiczącego, samodzielnie, z odbicia od dna i ściany basenu. Nauka pływania przeplatana jest różnymi zabawami i konkursami w wodzie z wykorzystaniem kółek, makaronów, desek i piłek. Na koniec każdych zajęć pan Marcin zabiera dzieci na duży basen i tam odbywają się skoki na nogi do głębokiej wody (co widać na zdjęciach). Dominika, Zuzia i Ola opanowały podstawy, aby utrzymać się samodzielnie na wodzie i przepłyną całą długość toru na dużym basenie. Zajęcia z pływania przynoszą dzieciom wiele korzyści zdrowotnych. Dzieci z radością biorą udział w każdych zajęciach i czekają na kolejny czwartkowy wyjazd na basen.

Autor: Wychowawczyni klasy III B Anna Piątek


         

„Czy Ty byś chciał ze mną dźwigać krzyż”

Admin ::: 10-04-2015 ::: 1175 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          „Oto ja człowiek XXI wieku. Jaki byłem? Tego już się nie da zmienić. Jaki jestem? Może jeszcze nie jest za późno? Jaki będę? To jeszcze sfera marzeń dla mnie, lecz nie dla Boga. On już wie... Boże, chciałbym być podobny do Twego Syna, Jezusa. Pomóż mi zrozumieć tajemnice dobra, miłości, cierpienia i Twoich obietnic. Pomóż mi przeżyć godnie moją Golgotę. ..”

          Te rozważania autorstwa Renaty Drewniak zawarte w książce ,,Z Jezusem na Golgocie XXI wieku" rozpoczęły tegoroczny poranek wielkanocny w Zespole Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim. Tematem przewodnim spotkania był krzyż, którym obarczony jest każdy człowiek. Poprzez teksty biblijne, pantomimę, wiersze i pieśni występujący uświadamiali, że Bóg w dźwiganiu krzyża nie pozostawił nas samych, dał nam swojego Syna - Jezusa. I tylko od nas zależy, czy będziemy w stanie zaakceptować ciężar, który został nam przeznaczony
i nieść go z godnością.
          Okres Wielkiego Postu jest czasem zastanowienia się nad życiem, nad swoim człowieczeństwem, ale także przygotowaniem się do Świąt Wielkanocnych. Poranek wielkanocny wprowadził nas bezpośrednio w atmosferę Triduum Paschalnego.

          „Ten, który rozpoczyna Golgotę wraz z dwoma przestępcami, jest Bogiem, a mimo to pokornie bierze na ramiona swój krzyż. Niech, więc weźmie również nasze krzyże: kule i protezy wspierające ciężar ludzkiego kalectwa. Przez ciężar krzyża Jezus staje się podporą ludzi cierpiących i dokonuje cudu ich uzdrowienia. (…) w Jego ranach jest nasze zdrowie'' (Iz,53,5)
Golgota Jasnogórska.
          W poranku wielkanocnym brali udział uczniowie klas gimnazjalnych i szkoły podstawowej. Scenariusz przygotowała pani Renata Kopycińska, pani Dorota Kopeć i s. Dominika. Za scenografię odpowiadał pan Cezary Łukasiewicz, a oprawą muzyczną zajął się pan Mariusz Dobrosz.

Dorota Kopeć         

Obchody pierwszego dnia wiosny w „Małej Szkole”

Admin ::: 09-04-2015 ::: 262 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          Tradycyjnie, jak co roku, dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I – III przywitali wiosnę. Dzieci z grupy I oddziału przedszkolnego pod kierunkiem wychowawczyni pani A. Czapli przygotowały program artystyczny, który umilił wszystkim ten szczególny dzień. Mali artyści wcielili się w poszukiwaczy wiosny. Recytując wiersze i śpiewając piosenki o wiośnie odnaleźli ją na łące, w sadzie i w lesie. Od tego momentu cała społeczność szkolna wiedziała gdzie się skryła wiosna.
         Na koniec wszystkie dzieci wraz z wychowawczyniami udały się nad rzekę aby spalić i wyrzucić Marzannę - symbol mroźnej zimy. Podczas palenia Marzanny dzieci śpiewały piosenki związane z wiosną, aby pożegnać zimę.


           

           

"Z wielkanocnym kogucikiem"

Admin ::: 08-04-2015 ::: 290 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          „Z wielkanocnym kogucikiem” - pod takim hasłem w Wielką Środę 01.04.2015 roku odbył się Poranek Wielkanocny. W Szkole Podstawowej nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim zgromadziła się cała społeczność klas 0 - 3 wraz z nauczycielami. Klasa II b pod opieką p. Ewy Rodak zaprezentowała przedstawienie wielkanocne. Dzieci wcieliły się w różne role: kurczaków, zajączków, baranków, pisanek, mazurków, dzieci „śmiguśników". Młodzi aktorzy przypomnieli tradycje i obrzędy związane z Wielkanocą. Śpiewająco złożyli życzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom. Żółty kurczaczek obdarował zebranych zajączkami z czekolady. Inscenizacja wszystkim zebranym bardzo się podobała i występujący zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Po przedstawieniu wszyscy udali się do sal, by podzielić się jajkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia.         

"Nastolatki-nastolatkom"

Admin ::: 08-04-2015 ::: 308 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          W bieżącym roku szkolnym kl II B Naszego Gimnazjum realizuje projekt edukacyjny pod tym wiele mówiącym tytułem. Przedsięwzięcie ma charakter profilaktyczny i jest prowadzone przy współpracy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Opolu Lubelskim.
          Opiekunkami projektu są: psycholog Iwona Bidzińska i pedagog Aneta Pocztarska – Łyjak. Celem programu jest przekazanie wiadomości i umiejętności chroniących przed zagrożeniami okresu dorastania (narkotyki, alkohol, agresja, sex, media) za pośrednictwem grupy młodych ludzi- uczestników projektu. Są oni przygotowywani w pierwszej części projektu do roli „Szkolnych Liderów Profilaktyki”, by potem w części drugiej prowadzić zajęcia ze swoimi rówieśnikami. Tytuł programu zawiera przesłanie, że uczniowie mogą nawzajem sobie pomagać, na etapie trudnej fazy życia, jaką jest dojrzewanie. Oczywiste jest, że potrzebują do tego wiedzy i umiejętności służących budowaniu zdrowych, pozytywnych relacji z ludźmi. Projekt dostarcza im tego w formie odmiennej niż lekcje szkolne, w sposób nawiązujący do najlepszych tradycji tzw. profilaktyki ulicznej (np. Tolek Banan z filmu „Stawiam na Tolka Banana”, skauting, harcerstwo itp.). Uczestnicy uczą się, by za chwilę uczyć innych, słuchają, ćwiczą, by oddziaływać na innych w sposób znacznie zwiększający efektywność procesów profilaktycznych. Bo jak powiada klasyk: Nie rzecz w tym, żeby nie było alkoholu i narkotyków, ale żeby nasze dzieci nie chciały ich brać!
          Aktualnie projekt jest na etapie finalizującym część pierwszą. Już wkrótce zaprosimy koleżanki i kolegów na interesujące zajęcia profilaktyczne, jakich jeszcze w naszej szkole nie było!

Spotkanie z pisarzem – Pawłem Beręsewiczem

Admin ::: 30-03-2015 ::: 437 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          Dnia 26 marca 2015 roku uczniowie z naszej szkoły udali się na spotkanie z autorem książek dla dzieci i młodzieży panem Pawłem Beręsewiczem, które zorganizowano w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Opolu Lubelskim.
         Na spotkanie przybyły zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i młodzież oraz dorośli. Wśród uczniów byli także uczestnicy Dyskusyjnego Klubu Książki, który prosperuje w naszej szkole.
Pan Paweł wydał około 20 książek. Jego autorstwa są np.: „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”, „Kiedy chodziłem z Julką Maj ”oraz „Wielka wyprawa Ciumków ”. Autor książek został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami. Na spotkaniu można było się dowiedzieć, że Pan Paweł zajmuje się nie tylko pisaniem, ale był także nauczycielem języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. Reytana w Warszawie. Potem zajął się tłumaczeniem książek z języka angielskiego na ojczysty, przetłumaczył m.in. ,,Anię z Zielonego Wzgórza” L. M. Montgomery, a następnie zaczął pisać książki.
         Gdy pan Paweł opowiedział trochę o sobie, zaczął zapraszać ochotników z publiczności do dyskusji na temat książek. Dwie uczennice z naszej szkoły (Kamila Furtak kl. IV b i Maja Kobiałka kl. IV a), też miały okazję być wybrane do rozmowy z autorem. W miłej atmosferze, przy filiżance herbaty, dowiedziały się, czy ważniejsze są ,,pieniądze czy kasa” oraz co to jest ,,noskawer”. Ci, którzy również chcieliby posiąść wiedzę na te tematy, odsyłamy do książek pisarza.
         Pan Beręsewicz powiadomił przybyłych, że jest w trakcie pisania pierwszej w życiu książki o piłce nożnej. Zdradził nam również, że bardzo interesuje go futbol, a jednym z jego marzeń ( niestety niespełnionym) było grać w drużynie piłkarskiej.
          Wszyscy byli bardzo aktywni podczas spotkania i chętnie zadawali pytania gościowi. Na koniec można było wziąć od pana Pawła autograf i zrobić sobie z nim wspólne zdjęcie.
         Pan Paweł jest osobą otwartą, sympatyczną, a także potrafi nawiązać świetny kontakt zarówno z najmłodszymi słuchaczami, jaki i starszymi. Potrafi ciekawie opowiadać, co sprawia, że widownia słucha go z wyraźnym zainteresowaniem.
         Wszyscy wyszli ze spotkania z uśmiechem na twarzy i na pewno nie żałowali uczestnictwa w nim i rozmowy z panem Pawłem.

Autor: Natalia Czopek i Karolina Gazda         

         

Ogłoszenie

Admin ::: 30-03-2015 ::: 308 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU KWIETNIU 2015

- dzieci oddział „0” i kl. I szkoły podstawowej 39,60 zł.


- dzieci szkoła podstawowa kl. II - III 52,20 zł.
- dzieci szkoła podstawowa kl. IV - VI 46,40 zł.

- gimnazjum kl. I - III 43,50 zł.

- dorośli (pracownicy szkoły) 104,40 zł


Informacje do przelewu


PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

Admin ::: 23-03-2015 ::: 320 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          Mimo, że kalendarzowy pierwszy dzień wiosny wypadał w sobotę, to samorząd postanowił uczcić ten dzień w poniedziałek. Przygotowaliśmy na tą okazję niestandardowy przebieg lekcji.
          Na pierwszej lekcji nastąpiło przekazanie klucza, a nowy dyrektor Kacper Rak zapoznał uczniów z nowym gronem pedagogicznym. Uczniowie bardzo wczuli się w role, dzięki bardzo zbliżonym strojom z łatwością można było rozpoznać kto kogo będzie zastępować :) Gdy zadzwonił drugi dzwonek przyszedł czas na dwie lekcje prowadzone przez uczniów pod nadzorem nauczyciela.
          W tym dniu nie mogło obejść się bez konkursów międzyklasowych. Zdrowa rywalizacja zaczęła się konkursem na najładniejszą panią Wiosnę. Polegał on na udekorowaniu przygotowanych wcześniej postaci. Prace oceniane były w dwóch kategoriach (podstawówka i gimnazjum) przez jury w składzie: p. Agata Grudka, p. Monika Łyjak, p. Agnieszka Kramek, Oliwia Orzeł, Kuba Zawadzki i Ania Wrona. Pierwsze miejsce w szkole podstawowej zajęła klasa VI A , a w gimnazjum I B Po wydaniu werdyktu przyszedł czas na konkurencję na najsmaczniejszą sałatkę wiosenną. Uczniowie mieli pół godziny na jej przygotowanie, a następnie komisja - p. Ola Królikowska, p. Dorota Kopeć i p. Halina Kocon - oceniła wytwory uczniów zwracając uwagę na wystrój stoliczka, estetykę pracy, a przede wszystkim na smak. Podniebienia zachwyciły sałatki: klasy IV A szkoły podstawowej i III B gimnazjum.
          Na sali gimnastycznej odbył się quiz sprawdzający wiedzę o naszej „dwójce”. W tej zabawie wzięły udział dwa składy. Pierwszy na czele z panem Zdzisławem Madejem, a drugi z panem Zbigniewem Dębickim. Obie drużyny szły oko w oko. O wygranej zadecydowała dogrywka, po której mogliśmy ogłosić że wygrała drużyna pana Dębickiego w składzie: Kuba Dacko, Mateusz Walczyk, Patrycja Micek, Ania Wrona, Miłosz Jagodzińskim i Agatka Śledzik. Nie zabrakło tańca integracyjnego- Belgijki do którego chętnych nie brakowało. Dzień zakończyła emocjonująca gra uczniów w dwa ognie - szkoły podstawowej i mecz siatkówki dla gimnazjum. Po każdej konkurencji uczniowie byli nagradzani drobnymi słodkościami :).
          Myślimy, że każdemu podobały się urozmaicenia i formy rozrywki przygotowane przez samorząd oraz mamy nadzieję, że w tym dniu na twarzy każdego widniał promienny uśmiech .

Ola Świątek, Julka Wrona i Oliwia Strachacka

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Admin ::: 23-03-2015 ::: 307 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          W dniu 2015-03-20 odbyły się gminne eliminacje XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Zespół Szkół Nr 2 reprezentowali w nim: Arkadiusz Ciupak i Daniel Woś (gimnazjum) oraz Jakub Makoś (szkoła podstawowa). Najlepszy wynik spośród nich uzyskał Jakub Makoś (IV miejsce). Do eliminacji powiatowych awansowali tylko zdobywcy I- szych miejsc. Wszyscy uczestnicy eliminacji gminnych otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne upominki. Poznali też prawidłowe odpowiedzi na pytania testowe w poszczególnych grupach wiekowych, co przyczyniło się do poszerzenia ich wiedzy w tej dziedzinie. Z zainteresowaniem obejrzeli pokaz sprzętu i czynności ratowniczych prezentowanych przez strażaków OSP Opole Lubelskie. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy wytrwałości i odrobinę więcej szczęścia w następnych eliminacjach, a już opanowane wiadomości i umiejętności niech wykorzystają zgodnie z dewizą Ochotniczych Straży Pożarnych: „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.


       

Dzień Kobiet w naszej szkole

Admin ::: 19-03-2015 ::: 332 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          6 marca 2015r. w naszej szkole odbyła się Akademia z okazji Dnia Kobiet. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas piątych wspomagani przez uczniów gimnazjum oraz wychowawców: panie K. Ryczek i H. Kocon, panów M. Dobrosza i C. Łukasiewicza.
          Pełen humoru montaż słowno – muzyczny wywołał wiele uśmiechu i radości na twarzach całej naszej społeczności szkolnej. Paniom wręczono kwiaty, złożono życzenia. Padły bardzo trafne słowa skierowane do wszystkich kobiet „Bez Was świat nie miałby uroku”.


Kacper Jeziorski Kl. Vb


Zapraszam do obejrzenia galerii.
         

DNI ZDROWIA W SZKOLE

Admin ::: 08-03-2015 ::: 352 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

         W naszej szkole, od kilku lat, odbywają się Dni Zdrowia w Szkole. Co roku organizowane są pod innym hasłem przewodnim. W tym roku, w dniach 17 - 24 lutego odbyło się szereg imprez przygotowanych i przeprowadzonych przez uczennice klasy IIa gimnazjum: Natalię Czopek, Karolinę Gazdę, Dominikę Śledzik i Katarzynę Winiarską oraz uczennicę klasy II b - Weronikę Cyrkler. Do pomocy zgłosił się nasz młodszy kolega z klasy Ia gimnazjum – Kacper Ziętek, który w przebraniu marchewki zachęcał przez wszystkie dni do spożywania warzyw i owoców. Opiekunem projektów była pani Aurelia Kaczor.
         Dziewczęta z klasy IIa w ramach V edycji programu edukacyjnego Żyj smacznie i zdrowo przygotowały wydarzenie społeczne, na które złożyło się m.in.:
- obliczanie BMI dla wszystkich chętnych uczniów – uczennice mierzyły, ważyły i rozdawały ulotki z receptą na zdrowie,
- Dzień Marchewki i Jabłka – w tym dniu uczniowie naszej szkoły częstowani byli marchewką i jabłkami oraz zachęcani do spożywania owoców i warzyw pięć razy dziennie,
- scenki o zdrowym odżywaniu, problemie otyłości i anoreksji oraz marnowaniu żywności – zostały one zaprezentowane społeczności szkolnej,
- quiz o zdrowym odżywianiu z nagrodami,
- konkurs na plakat zachęcający do zdrowego odżywiania się – z nagrodami,
- prezentacja multimedialna „Zdrowy styl życia”,
- przeprowadzenie ankiety żywieniowej z programu Żyj smacznie i zdrowo.
         Uczennice klasy IIa same upiekły dietetyczne, zdrowe ciasteczka, którymi częstowały uczniów podczas ostatniego dnia akcji prozdrowotnej.
         Drugą z tegorocznych imprez prozdrowotnych była przygotowana przez Weronikę Cyrkler akcja o profilaktyce chorób nowotworowych pod hasłem „Moje zdrowie w moich rękach”. Weronika akcję tę przygotowała w ramach etapu okręgowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Tematyka akcji wpisuje się w projekt „Szkoła promująca zalecenia europejskiego kodeksu walki z rakiem”, który realizowany jest w naszym gimnazjum i szkole podstawowej.
         Celem akcji „Moje zdrowie w moich rękach” było przekazanie wiedzy uczniom gimnazjum, kl. IV – VI szkoły podstawowej, rodzicom, pracownikom szkoły i społeczności lokalnej, na temat raka, wskazanie głównych czynników ryzyka zachorowań na choroby nowotworowe oraz przede wszystkim sposobów profilaktyki w oparciu o „Europejski kodeks walki z rakiem”.
         Weronika przygotowała prezentację multimedialną „Choroby nowotworowe”, ulotki, wystawkę
w formie gazetki dla uczniów, rodziców i społeczności lokalnej. 17 lutego 2015 r. rodzice mogli zapoznać się z wystawką i otrzymać ulotki. 24 lutego 2015 r. dla uczniów naszej szkoły, Weronika wygłosiła wykład ilustrowany prezentacją multimedialną na temat chorób nowotworowych. Korzystając z wykonanej gazetki, omówiła zasady dotyczące zapobiegania chorobom nowotworowym oraz zachęciła do ich stosowania. Spotkanie zakończyła quizem. Chętni uczniowie odpowiadali na pytania związane z profilaktyką chorób nowotworowych. Nagrodami dla uczestników quizu były jabłka oraz breloczki w kształcie pomidorka.
         Na tegoroczne Dni Zdrowia w Szkole, tato Kacpra podarował nam jabłka, za które serdecznie dziękujemy.
         Tegoroczne Dni Zdrowia w Szkole były bardzo ciekawie i ambitnie przygotowane, co podkreślił w swoim wystąpieniu Dyrektor Szkoły p. mgr Jerzy Kramek. Uczniowie oglądali prezentacje w skupieniu
i z wielkim zaciekawieniem, a podczas scenek na twarzach wszystkich widniał uśmiech. Na pewno potraktują na poważnie tematy przedstawione w prezentacjach i zastosują się do rad, jak uniknąć chorób nowotworowych, zaburzeń odżywiania oraz marnowania żywności.
         Zachęcamy do obejrzenia przygotowanych przez nas prezentacji multimedialnych „Choroby nowotworowe” i „Zdrowy styl życia”, ulotki propagującej profilaktykę chorób nowotworowych oraz galerią zdjęć. Wkrótce na stronie internetowej szkoły zamieścimy film przedstawiający scenki.


Natalia Czopek i Dominika Śledzik
uczennice klasy IIa gimnazjum


             

Ogłoszenia

Admin ::: 16-02-2015 ::: 309 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU MARCU 2015

- dzieci oddział „0” i kl. I szkoły podstawowej 48,40 zł.

- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 63,80 zł.

- gimnazjum kl. I - III 63,80 zł.

- dorośli (pracownicy szkoły) 127,60 zł.


Informacje do przelewu

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie (wywiadówkę), które odbędzie się w naszej szkole we wtorek 17 lutego 2015 r.Szkoła podstawowa klasy 0 - V - początek godz. 16.30


Gimnazjum i kl. VI szkoły podstawowej - początek godz. 17.30


2 - SZKOŁA MUZYCZNA
4 - 5b
6 - świetlica
7 - 2a
10 - 3b
11 - 3a
12 - X
14 - X
13 - X
15 - 4b
16 - 5a
17 - 2b
20 - X
21 - 4a

mała szkoła - O I
mała szkoła - O II
mała szkoła - 1 a
mała szkoła - 1 b

2 - SZKOŁA MUZYCZNA
4 - X
6 - świetlica
7 - X
10 - 1a
11 - 6b
12 - X
14 - 2b
13 - 3b
15 - 3a
16 - 2a
17 - 6a
20 - 1b
21 - X
Dzień Babci i Dziadka 2015

Admin ::: 04-02-2015 ::: 336 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          W dniu 30 stycznia 2015 roku klasa II b wraz ze swoją wychowawczynią p. Ewą Rodak gościła swoje Babcie i swoich Dziadków. Na spotkanie Dziadkowie licznie przybyli. Wnuczęta za ich miłość, poświęcenie i obecność odwdzięczyli się słowem, piosenką i upominkiem. Dzieci długo przygotowywały się do tak ważnego święta; uczyły się swoich ról, tekstów piosenek, odwiedziły pracownię ceramiki w OCK i tam wykonały niezwykłe upominki z gliny. Dla Babci szkatułkę na skarby, dla Dziadka serduszko lub kotka.
          Po występach Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców dzieci. Wszyscy świetnie się bawili.   

Ogłoszenie

Admin ::: 04-02-2015 ::: 275 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU LUTYM 2015

- dzieci oddział „0” i kl. I szkoły podstawowej 22,00 zł.


- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 29,00 zł.

- gimnazjum kl. I - III 29,00 zł.

- dorośli (pracownicy szkoły) 58,00 zł


Informacje do przelewu


Uwaga zmiana planu zajęć!

Admin ::: 31-01-2015 ::: 262 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Uwaga!

Z dniem 1 lutego 2015r. zmianie ulega PLAN ZAJĘĆ
Szkoły Podstawowej (klasy IV - VI) i Gimnazjum


Zmiana w oddziałach przedszkolnych i klasach I - III szkoły podstawowej od 20 lutego 2015r.

Z uwagi na ferie zimowe nie może być on ogłoszony w klasach,
a zaczyna faktycznie obowiązywać z pierwszym dniem po feriach, czyli od 16 lutego 2015r.

Bardzo prosimy rodziców i uczniów o zapoznanie się z nowym planem - poniżej lub w menu głównymPlan zajęć obowiązujący od 1 lutego 2015r.

<   1234567891011121314151617181920   >

Ogłoszenie naboru

Kontakt

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Nasz patron

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga


Oskar Dwójki

Erasmus +


Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy


Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych


e-Akademia Przyszłości w naszej szkole


Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler


tn_IMGA0164
Album: Dublet Dublera

Linki
Starsze artykuły

Starsze artykuły

Webmastering Mariusz Dobrosz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies
 

© 2007 - 2015