<!-- [site-name] -->  
Powrót na stronę główną Przejdź do swojego profilu Forum Rada Rodziców

Cytaty

O, cudowna potęgo kopniaka w tyłek.

-- Arystofanes

Aktualności


tn_IMG_20150905_095813
Album: Narodowe czytanie "Lalki"

Menu główne

Galeria Świetlicy

"Mała Szkoła"

Sukcesy sportowe


koszykówka
Album: Finały wojewódzkie!

Tydzień wycieczkowy


tn_CAM00321
Album: Wycieczka w Pieniny klas V

"Powiśloki" w Hiszpanii

Oddziały przedszkolne


Mikołajki
Album: Z życia "Zerówki"

Projekty

Laureaci


tn_skanuj0306
Album: Laureaci

Sport w szkole

Online

Obecnie jest 5 gości i 0 użytkowników online.

Możesz zalogować się lub zarejestrować nowe konto.

Temat: Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Teksty opublikowane w tym temacie.

<   1234567891011121314151617181920   >

PAMIĘTAMY O WIELKIM RODAKU

Admin ::: 03-11-2014 ::: 348 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          „Świętymi bądźcie” – pod takim hasłem obchodziliśmy w tym roku XIV Dzień Papieski. O tym wyjątkowym dla nas Polaków dniu pamiętali uczniowie Zespołu Szkół Nr 2, którzy pod kierunkiem p. Anny Walencik przygotowali uroczystą akademię. W tym roku przybrała ona formę Magazynu Katolickiego, zamieniając naszą salę gimnastyczną w telewizyjne studio. Wzruszające wspomnienia zaproszonych do studia gości oraz świadectwa dzieci z Wadowic przeplatane były recytacją wierszy i myśli Jana Pawła II oraz śpiewem pieśni i grą zespołu wokalno- instrumentalnego pod kierunkiem p. Mariusza Dobrosza. Całości naszego przedstawienia dopełniała piękna scenografia przygotowana przez p. Cezarego Łukasiewicza.
          Świętość była bez wątpienia jednym z ważniejszych tematów bogatego nauczania Jana Pawła II; „Tak jak sól nadaje smak pożywieniu i jak światło oświeca ciemności, tak świętość nadaje pełny sens życiu, czyniąc je odblaskiem chwały Bożej.” Jan Paweł II emanował świętością, czyli pięknem swojego człowieczeństwa, bogactwem osobowości, dobrocią, mądrością i miłością. Papieża nie ma już wśród nas. Zostawił nam jednak wskazówki, jak żyć, aby być coraz bliżej Boga.

Autorka: p. Anna Walencik


         

Ogłoszenie

Admin ::: 30-10-2014 ::: 304 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU LISTOPADZIE 2014

- dzieci oddział „O” i kl. I szkoły podstawowej 41,80 zł.


- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 55,10 zł obiad.

- gimnazjum kl. I - III 55,10 zł obiad.

- dorośli (pracownicy szkoły) 110,20 zł


Informacje do przelewu


Ze smutkiem zawiadamiamy...

Admin ::: 30-10-2014 ::: 321 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta


Dnia 28 października zmarła w wieku 88 lat emerytowana nauczycielka naszej szkoły
pani Bronisława Sosik.
Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 3 listopada 2014 r. o godzinie 13.30 w kościele pod wezwaniem W.N.M.P. w Opolu Lubelskim.



Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim składają rodzinie wyrazy współczucia.


Edukacyjna Wartość Dodana 2014

Admin ::: 16-10-2014 ::: 314 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Edukacyjna Wartość Dodana gimnazjalne - wskaźniki trzyletnie
Gimnazjum nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim


część humanistyczna
Pozycja szkoły ze względu na wskaźniki wyniku końcowego i edukacyjnej wartości dodanej.
95% powierzchnia ufności dla łącznego oszacowania wskaźników.

Wskaźniki obliczone na podstawie danych egzaminacyjnych z lat 2012-2014.
Liczba zdających, których wyniki uwzględniono w analizie: 178.


część matematyczno-przyrodnicza
Pozycja szkoły ze względu na wskaźniki wyniku końcowego i edukacyjnej wartości dodanej.
95% powierzchnia ufności dla łącznego oszacowania wskaźników.

Wskaźniki obliczone na podstawie danych egzaminacyjnych z lat 2012-2014.
Liczba zdających, których wyniki uwzględniono w analizie: 178.


Objaśnienie do wykresów i metodologia obliczania EWD znajdują się na stronie http://gimnazjum.ewd.edu.pl/

Ważny komunikat!

Admin ::: 10-10-2014 ::: 312 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta


Informacja dla rodziców


Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim informuje,
że dzień 14 10.2014r jest dniem wolnym od zajęć lekcyjnych dla uczniów.
Jeżeli uznacie Państwo, że Wasze dziecko spędzi ten dzień w szkole to informujemy, że zapewnimy uczniom opiekę świetlicową w godzinach od 7.00 do godz.16.00.
W takiej sytuacji prosimy Państwa o informację telefoniczną na numer 818272048 w poniedziałek 13.10.2014 do godz 15.00 lub we wtorek 14.10 2014r. w godz. od 7.00 do 8.30
Dziękujemy



Ogłoszenie!

Admin ::: 30-09-2014 ::: 332 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU PAŹDZIERNIKU 2014

- dzieci oddział „O” i kl. I szkoły podstawowej 48,40- zł
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 63,80- zł
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- gimnazjum kl. I - III 63,80- zł.
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- dorośli (pracownicy szkoły) 127,60- zł



Informacje do przelewu


Fizyczno – chemicznie w Lublinie

Admin ::: 25-09-2014 ::: 362 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

          W dniu 18 września 2014r. klasy I i III gimnazjum wyruszyły na wycieczkę do Lublina, by uczestniczyć w pokazach fizyczno – chemicznych. Pokazy te odbyły się na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej.
          Wyjechaliśmy o godz.6:30 spod parkingu pod cukrownią. Na miejscu byliśmy o godz. 7:45. Najpierw obejrzeliśmy pokazy fizyczne, które były bardzo interesujące. Najbardziej zaciekawił nas wykład pod tytułem ,,A jednak się kręci". Mogliśmy obserwować m.in. doświadczenie ze ,,spiralą śmierci", które polegało na puszczeniu wagonika ze szklanką wody, kiedy szklanka była do góry dnem woda się z niej nie wylała. Poczuliśmy się jak prawdziwi studenci. Zobaczyliśmy na tym wykładzie wiele pouczających doświadczeń i mogliśmy w nich uczestniczyć jako pomocnicy.
          Następnie poszliśmy do muzeum Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II poświęconego uniwersytetowi, nauczycielom i studentom, a przede wszystkim naszemu papieżowi i patronowi uczelni. Potem wróciliśmy na UMCS, by uczestniczyć w pokazach chemicznych. Przekonaliśmy się, że chemia może być zabawą i nie jest wcale taka nudna. Co chwilę coś zmieniało kolor i wybuchało. Dowiedzieliśmy się, jak można skruszyć goździka za pomocą ciekłego azotu. Po wszystkim poszliśmy coś zjeść do KFC.
          Na pokazach fizyczno- chemicznych spędziliśmy mile czas i wiele się nauczyliśmy. Zachęcamy wszystkich, aby tam pojechali, bo naprawdę warto. Kto wie, może nie jeden z nas zostanie w przyszłości studentem UMCS w Lublinie.

Justyna Dębicka i Patrycja Micek kl. I gim


     

Narodowe Czytanie Trylogii Henryka Sienkiewicza

Admin ::: 17-09-2014 ::: 438 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

        W dniu 6 września 2014 roku pod Urzędem Miasta miało miejsce Narodowe Czytanie Trylogii Henryka Sienkiewicza.
Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Jako pierwszy fragment ,,Ogniem i Mieczem” odczytał burmistrz - pan Dariusz Wróbel a potem był także słuchaczem. Czytali zarówno dorośli jak i młodzież. Lekturze dzieł Sienkiewicza towarzyszyły różne zabawy: rozwiązywanie krzyżówek dotyczących dzieł Sienkiewicza, układanie puzzli z jego podobizną oraz rysowanie jego karykatury bądź portretu. Z Zespołu Szkół Nr 2 przyszło wielu uczniów klas I – III gimnazjum, uczestniczących w imprezie zarówno jako widownia jak i czytający.
        Wszyscy na pewno bardzo dobrze się bawili i z pewnością nie żałowali, że poświęcili swój wolny czas na obcowanie z literaturą Henryka Sienkiewicza.


Natalia Czopek, Karolina Gazda. Eliza Zagozdon kl. II a


     

Ogłoszenie

Admin ::: 01-09-2014 ::: 387 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

CENY OBIADÓW W MIESIĄCU WRZEŚNIU 2014

- dzieci oddział „O” i kl. I szkoły podstawowej 2,20 - ZŁ za jeden obiad.
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- dzieci szkoła podstawowa kl. II - VI 2,90 - ZŁ za jeden obiad.
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- gimnazjum kl. I - III 2,90 - ZŁ za jeden obiad.
- wpłata na rzecz stołówki:
      w przypadku podpisania przez rodziców deklaracji - 5,00 zł.

- dorośli (pracownicy szkoły) 5,80 - ZŁ za jeden obiad.



Informacje do przelewu


Zarządzenie

Admin ::: 31-08-2014 ::: 405 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Zarządzenie
Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim nr 1 / 2014 / 2015 z dnia 28.08. 2014 roku w sprawie:
określenia szczegółowych warunków korzystania przez uczniów z bezpłatnych podręczników lub materiałów edukacyjnych.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Admin ::: 28-08-2014 ::: 394 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 dla szkoły podstawowej i gimnazjum odbędzie się 1 września 2014r. (poniedziałek) o godz. 9.15
(boisko do piłki nożnej lub sala gimnastyczna w razie niepogody)


Msza święta dla uczniów i nauczycieli godz. 8.00 w kościele parafialnym


WYPRAWKA SZKOLNA 2014

Admin ::: 28-08-2014 ::: 419 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

W 2014 r. pomoc w formie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania, przewidziana jest dla uczniów rozpoczynających w roku szkolnym 2014/2015 naukę w: klasach II, III lub VI szkoły podstawowej.


Ponadto pomocą w zakresie dofinansowania zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym podręczników do kształcenia specjalnego objęto także uczniów :

  1. słabowidzących,

  2. niesłyszących,

  3. słabosłyszących,

  4. z niepełnosprawnością ruchową, w tym afazją,

  5. z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera,

  6. z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym,

  7. z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy jedną z niepełnosprawności jest niepełnosprawność wymieniona wyżej,



posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, o którym mowa w art. 71b ust. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572, z późn. zm.), uczęszczający w roku szkolnym 2014/2015 do szkoły podstawowej (z wyjątkiem klasy I) lub gimnazjum


Pomoc przysługuje :


1) uczniom pochodzącym z rodzin, w których dochód na osobę nie przekracza kryterium dochodowego na osobę w rodzinie, o którym mowa w art. 5 ust. 1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych, tj. 539 zł netto


2) w przypadku uczniów, którzy nie spełniają ww. kryterium dochodowego zachowano możliwość ubiegania się o pomoc dla ucznia, w przypadkach określonych w art. 7 ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej. Każda gmina ma możliwość przyznać taką pomoc do 5% uczniów z klas objętych programem, przekazując dyrektorom szkół limit uczniów, którym dyrektor szkoły może udzielić pomocy poza kryterium dochodowym.


3) uczniom niepełnosprawnym z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego bez względu na kryterium dochodowe.


Wnioski o przyznanie wyprawki znajdują się w sekretariacie szkoły.


Wnioski ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami, należy składać w nieprzekraczalnym terminie – do 5 września 2014r., do sekretariatu szkoły lub bezpośrednio do pedagoga szkolnego.

SUKCESY 2013/2014

Admin ::: 17-07-2014 ::: 2010 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim w roku szkolnym 2013/2014


konkursy przedmiotowe
konkursy biologiczne
konkursy recytatorskie
konkursy ortograficzne, polonistyczne
konkurs matematyczny
konkurs informatyczny
konkursy plastyczne
konkursy muzyczne
inne konkursy
sukcesy sportowe
sukcesy UKS Dubler
Cały artykuł: 'SUKCESY 2013/2014'

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!!!

Admin ::: 17-07-2014 ::: 641 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, święta

Sukcesy uczniów Zespołu Szkół nr 2 w Opolu Lubelskim w roku szkolnym 2013/2014


konkursy przedmiotowe



Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – laureatka konkursu biologicznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Kaczor),
Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – finalista konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie (op. p. A. Królikowska).


konkursy biologiczne



Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum, Izabela Śledzikkl. III b gimnazjum, Gabriela Kozieł kl. III b gimnazjum, Dominika Śledzik kl. III b gimnazjum – III miejsce (drużynowo) w wojewódzkim etapie XIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” (op. p. A. Kaczor),

Katarzyna Bartoś kl. III a gimnazjum – awans do etapu wojewódzkiego OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK (op. p. A. Kaczor),

Aleksandra Smaga kl. V a – III miejsce (laureat) w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Mateusz Błażejczyk kl. V a – IX miejsce (laureat) w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum– VII miejsce (laureat) w kategorii gimnazjum w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,
Edyta Słotwińska kl. II b gimnazjum – wyróżnienie w kategorii gimnazjum w ogólnopolskim etapie OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM (op. A. Kaczor),

Julia Mirońska kl. IV a – 21 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Zuzanna Kostka kl. IV a – 23 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Jakub Makoś kl. IV a -23 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Agata Śledzik kl. IV a – 27 miejsce w kraju w I kategorii (klasy 3 – 4 szkoły podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Katarzyna Wiciel kl. V a – 21 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Michał Kawecki kl. V a – 25 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Miłosz Piechota kl. V a – 27 miejsce w kraju w II kategorii (klasy 5 – 6 szkoła podstawowej) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum – 20 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Julia Duda kl. I a gimnazjum – 26 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”,
Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – 26 miejsce w kraju w III kategorii (klasy I – III gimnazjum) w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU I JEGO OCHRONIE „MEDITEST”, (opiekunem wszystkich uczestników konkursu była p. A. Kaczor).



konkursy recytatorskie


Natalia Czopek kl. I a gimnazjum – udział w etapie wojewódzkim (finałowym) 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łyjak),
Patrycja Popiołek kl. III c gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – udział w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Igor Starek kl. VI a – udział w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. a. Grudka),
Anna Greguła kl. III c gimnazjum – III miejsce w etapie gminnym 17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Amelia Łakota kl. III a – wyróżnienie w etapie powiatowym, I miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łukaszewicz),
Adrianna Zielonka kl. III a – wyróżnienie w etapie powiatowym, II miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. M. Łukasiewicz),
Weronika Witczak kl. III b – III miejsce w etapie gminnym17. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego ,,Mimozami jesień się zaczyna…” (op. p. E. Wawer),

Patrycja Poiołek kl. III c gimnazjum – udział w wojewódzkim etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – udział w wojewódzkim etapie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Ukraińskiej (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Izabela Śledzik kl. III b gimnazjum – udział w etapie wojewódzkim VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. R. Kopycińska),
Ewelina Kruk kl. III c gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Natalia Czopek kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. M. Łyjak),
Maria Stępień kl. I a gimnazjum – udział w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. M. Łyjak),
Klaudia Jurak kl. III a gimnazjum – udział w etapie powiatowym VIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. A. Grudka),

Igor Starek kl. VI a – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. A. Grudka),
Maja Kobiałka kl. III a – udział w etapie powiatowym XXXIII Małego Konkursu Recytatorskiego (op. p. M. Łukasiewicz),

Izabela Śledzik kl. III b gimnazjum – wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II – konkurs pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i arcybiskupa Stanisława Budzika (op. p. A. Walencik),
Katarzyna Bielecka kl. IV a – wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II (op. p. A. Walencik),
Patrycja Popiołek kl. III c gimnazjum wyróżnienie w XI Lubelskich Spotkaniach z Poezją Jana Pawła II (op. p. A. Walencik),

Natalia Czopek kl. II gimnazjum – II miejsce w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”organizowanych przez ZSO w Józefowie nad Wisłą (op. p. D. Kopeć),
Maria Stępień kl. I a gimnazjum - III miejsce w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”(op. p. D. Kopeć),
Katarzyna Bielecka kl. IV a – I miejsce w kategorii klas IV – VI w II POWIATOWYCH SPOTKANIACH Z POEZJĄ JANA PAWŁA II pod hasłem :” … DZIECKO JEST RADOŚCIĄ NIE TYLKO RODZICÓW, ALE TAKŻE RADOŚCIĄ KOŚCIOŁA…”(op. p. A. Walencik).



konkursy ortograficzne, polonistyczne


Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O pióro dyrektora szkoły” organizowanym przez ZS w Poniatowej (op. A. Grudka),
Anna Greguła kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ,,O pióro dyrektora szkoły” (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych organizowanego przez Koło edytorów KUL (op. p. A. Grudka),
Jakub Śledzik kl. III b gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. R. Kopycińska),
Anna Greguła kl. III c gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),
Aleksandra Łyjak kl. I a gimnazjum – udział w ogólnopolskim etapie V Ogólnopolskiego Dyktanda Młodych (op. p. M. Łyjak),

Zuzanna Gąsior kl. V a – finalistka w etapie krajowym X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” (op. p. R. Kopycińska),
Natalia Strawa kl. V a – wyróżnienie w II etapie X Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień” (op. p. R. Kopycińska),

Edyta Słotwińska kl. II b gimnazjum – I miejsce w dziedzinie prozy (za opowiadanie bez tytułu) w Konkursie Literackim ,,Kajet” Scena Młodych 2014 (op. p. M. Łyjak),
Weronika Kawecka kl. III a gimnazjum – wyróżnienie w dziedzinie prozy (za opowiadanie ,,Biała rękawiczka”) w Konkursie Literackim ,,Kajet” Scena Młodych 2014 (op. p. A. Grudka),

Mateusz Błażejczyk z kl. V a) – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „List do świętego Mikołaja (op. p. A. Walencik),
Agnieszka Salak z kl. VI b – wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „List do świętego Mikołaja (op. p. A. Walencik).



konkurs matematyczny


Dawid Kuchta kl. VI a – wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Beniamin (dla uczniów kl. VI szkoły podstawowej), na 150 punktów do otrzymania – Dawid uzyskał 127.5, (op. p. A. Królikowska)
Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny w kategorii Beniamin (dla uczniów kl. VI szkoły podstawowej), na 150 punktów do otrzymania – Dominik uzyskał 122.5, (op. p. A. Królikowska).



konkurs informatyczny


Jakub Śledzik kl. III b, Paweł Świątkowski kl. III b, Michał Dunia kl. III b i Mateusz Mroczek kl. I b gimnazjum – IV miejsce (drużynowo) w VIII Olimpiadzie Informatycznej Gimnazjum, 88 miejsce w rankingu krajowym (op. p. M. Dobrosz).



konkursy plastyczne


Julia Duda z klasy I a gimnazjum – II miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie plastycznym ,,Wianek bożonarodzeniowy” organizowany w ramach XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,Polska kolęda”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Anna Cygan kl. II b gimnazjum – II miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie ,,Kartka do św. Mikołaja” organizowanego w ramach XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek ,,Polska kolęda”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Julia Mirońska kl. IV a – III miejsce w konkursie ,,Kartka do św. Mikołaja”, (op. p. C. Łukasiewicz),
Iga Stępień kl. III a – I miejsce w kategorii klas I – III w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. M. Łukasiewicz),
Julia Mirońska kl. IV a – I miejsce w kategorii klas IV – VI w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Agata Śledzik kl. IV a – II miejsce w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Mateusz Błażejczyk kl. V a – wyróżnienie w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Oliwia Strachacka kl. II b gimnazjum – I miejsce w kategorii gimnazjum w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Martyna Bartnik kl. II b gimnazjum – wyróżnienie w kategorii gimnazjum w konkursie na ,,Najpiękniejszą pisankę” (op. p. C. Łukasiewicz),
Ala Sitarska kl. II – II miejsce w kategorii klas I – III w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości,
Natalia Król kl. III a – wyróżnienie w kategorii klas I – III w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. M. Łukasiewicz),
Dominika Śledzik kl. I a gimnazjum – I miejsce w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. D. Kopeć),
Julia Duda kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w konkursie Jan Paweł II Nauczyciel Świętości(op. p. D. Kopeć),

Patrycja Micek kl. VI b – wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym „BOMBKA BOŻONARODZENIOWA” (op. p. A. Walencik),

Jan Walencik kl. II b – I miejsce w kategorii klas I – III w IV Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej „Błogosławiony Jan Paweł II – Papież Dialogu” zorganizowanym przez SP nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie (op. s. D. I. Lis),



konkursy muzyczne


Kamila Superson kl. II a – III miejsce, występ w koncercie laureatów w XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska” (op. p. B. Złotucha),

Adam Miroński kl. I a gimnazjum – wyróżnienie w etapie powiatowym (akordeon) w Jesiennym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. M. Dobrosz),
Mateusz Błażejczyk kl. V a – wyróżnienie w etapie powiatowym (akordeon) w Jesiennym Konkursie Młodych Instrumentalistów (op. p. M. Dobrosz),

Anna Greguła kl. III c, Ewelina Kruk kl. III c, Joanna Kosik kl. III b, Beata Dziechciarz kl. II a, Michał Bujnowski kl. II a oraz Kacper Rak kl. II b gimnazjum – II miejsce zespół wokalno- instrumentalny w kategorii zespoły gimnazjum/liceum w XII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda polska” (op. p. M. Dobrosz),

Julia Kowalczyk kl. IV a i Edyta Frydecka kl. VI a – wyróżnienie w Konkursie na Przyśpiewkę w ramach Manufaktury Smaków 2014 (dziewczęta wraz akompaniamentem kapeli reprezentowały DZTL ,,Powiśloki” (op. p. M. Dobrosz),

Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego ,,Powiśloki” (gr. starsza) – III miejsce w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Zespołów Tańca Ludowego ,,Włodawa 2014” (choreografia: p. R. Majkowska – Wojtyła, p. A. Kutyna, kapela: p. M. Dobrosz, p. Z. Madej, p. M. Wojtyła, J. Kosik i J. Zawadzki).



inne konkursy


Beata Dziechciarz kl. II a, Piotr Turowski kl. II a, Jakub Zawadzki kl. II a, Oliwia Strachacka kl. II b, Aleksandra Świątek kl. II b i Julia Wrona kl. II b gimnazjum – I miejsce w powiecie w Konkursie wiedzy o Lokalnej Grupie Działania – „Owocowy szlak” (op. p. K. Wiśniewska, p. Z. Dębicki).

Jakub Makoś kl. IV a –V miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w gminie w kategorii klas IV – VI w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. p. G. Wilk),
Arkadiusz Ciupak kl. I a gimnazjum – V miejsce w eliminacjach powiatowych, I miejsce w gminie w kategorii klas I – III gimnazjum w XXXVII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” (op. p. G. Wilk),

Natalia Buczek kl. V a, Katarzyna Wiciel kl. V a, Mateusz Błażejczyk kl. V a i Dawid Łaszek kl. V a – III miejsce (drużyna) w gminnym etapie w kategorii klas IV – VI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (op. p. T. Furda),

Łukasz Kopyciński kl. III c, Damian Wawrzycki kl I a i Arkadiusz Ciupak kl. I a – III miejsce (drużyna) w gminnym etapie w kategorii klas I – III gimnazjum Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (op. p. T. Furda),

Szymon Kęcik kl. IV a, Natalia Strawa kl. V a, Dominik Pasierbiewicz kl VI a – III miejsce (drużyna) w eliminacjach gminnych w Konkursie ,,Jestem Bezpieczny” (op. p. Z. Dębicki),

Paweł Świątkowski kl. III b gimnazjum – I miejsce, Tablet ORION 7” w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki),
Anna Strug kl. III c gimnazjum – II miejsce, słuchawki nauszne w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki),
Daria Knap kl. III a gimnazjum – III miejsce, słuchawki nauszne w Wielkim konkursie wiedzy o funduszach europejskich (op. p. Z. Dębicki).



sukcesy sportowe


Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kijak Aleksandra kl. I b, Czyżowska Martyna kl. I b, Patrycja Flasińska kl. I b gimnazjum – III miejsce w wojewódzkim finale „Orlikbasketmania” (trener p. K. Janoszczyk),

Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kaja Kaszlikowska kl. I b, Daria Knap kl. III a, Agata Deszczak kl. III a, Julia Flont kl. III a gimnazjum –I miejsce w powiecie IV w rejonie w koszykówce dziewcząt (trener p. K. Janoszczyk),

Cyrkler Weronika kl. I b, Fiuk Aleksandra kl. I b, Jasińska Sandra kl. I b, Orzeł Klaudia kl. I b, Bednarz Klaudia kl. I b, Spyra Wiktoria kl. I b, Kiełbasa Dominika kl. I b, Kijak Aleksandra kl. I b, Kaja Kaszlikowska kl. I b, Duda Julia kl. I a, Zagozdon Eliza kl. I a, Aleksandra Traczyk kl. I a, Czyżowska Martyna kl. I a. – III miejsce w wojewódzkiej lidze koszykówki młodziczek U-14K oraz awans do ligi międzywojewódzkiej lubelsko - podkarpackiej (trener p. K. Janoszczyk).
I miejsce w zawodach rejonowych i V w wojewódzkich w mini-koszykówce dziewcząt (szkoła podstawowa) (trener p. W. Wrona),

I miejsce w powiatowych i III w rejonowych w mini-piłce nożnej dziewcząt (szkoła podstawowa) (trener p. W. Wrona),

Amelia Zagozdon kl. IV a – III miejsce w powiatowych i VI w rejonowych zawodach w tenisie stołowym indywidualnym (trener p. W. Wrona).

I miejsce w gminie w rywalizacji sportowej szkół – dziewczęta – szkoła podstawowa.

II miejsce w powiatowych zawodach strzeleckich organizowanych przez LOK – drużyna mieszana dziewcząt i chłopców szkoła podstawowa (trener p. H. Jagodziński),

Daria Knap kl. III a gimnazjum - V miejsce w indywidualnych, powiatowych zawodach w tenisie stołowym ( IX-XIII miejsce w zawodach rejonowych) (op. p. H. Jagodziński),

I miejsce w zawodach powiatowych w piłkę nożną dziewcząt (gimnazjum) (trener p. H. Jagodziński),

III miejsce w powiatowych zawodach w siatkówkę dziewcząt (gimnazjum), (trener p. H. Jagodziński),

II miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym chłopców (szkoła podstawowa) (trener p. T. Jasik),

Dominik Pasierbiewicz kl. VI a – IV miejsce w województwie w pływaniu indywidualnym (trener p. J. Kramek),

I miejsce w gminie i I miejsce w powiecie w mini piłkę nożną halową chłopców (szkoła podstawowa) (trener. p. T. Jasik),

I miejsce w gminie w mini koszykówce chłopców (szkoła podstawowa) (trener p. T. Jasik),

I miejsce w gminie w tenisie stołowym drużynowym V klasy – chłopcy (trener p. T. Jasik),

II miejsce w powiecie i VII w rejonie w biegach przełajowych chłopców (trener p. T. Jasik),

Szymon Kęcik, Łukasz Kania –II i III miejsce w gminie w IV klasach – biegi indywidualne (trener p. T. Jasik).



        

Wykaz podręczników na rok szkolny 2014/2015

Admin ::: 03-07-2014 ::: 536 raz(y) oglądano.

Wydarzenia, spotkania, rocznice, świętaWYKAZY PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/2015
Wykaz podręczników dla szkoły podstawowej   Wykaz podręczników dla gimnazjum

Uwaga, zmiana w wykazie podręczników do szkoły podstawowej: oddział przedszkolny i klasa VI.
Wykazy są opublikowane w formacie pdf.

<   1234567891011121314151617181920   >

Ogłoszenie naboru

Kontakt

ul. Fabryczna 28
24-300 Opole Lubelskie

dyrektor (0-81) 827 21 92
sekretariat
tel.(0-81) 827 20 48
n.zint. (0-81) 793 837 246 Płaskorzeźba
nasz e-mail:
zesp_dwojka@poczta.onet.pl

Nasz patron

Z wielką radością prezentujemy naszego patrona
Oskara Kolberga


Oskar Dwójki

Erasmus +


Nowy projekt, który jest realizowany od września 2014 roku w naszej szkole. Zapraszamy do środka!

Programujemy


Run at logo.twentygototen.org

Szkoła Muzyczna

Dla ambitnych


e-Akademia Przyszłości w naszej szkole


Konkursy przedmiotowe
Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Szkoła promująca zalecenia Europejskiego kodeksu walki z rakiem".

UKS Dubler


tn_IMGA0286
Album: Dublet Dublera

Linki




Starsze artykuły

Starsze artykuły

Webmastering Mariusz Dobrosz

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce cookies
 

© 2007 - 2015